TurkNet modem kurulumu yapmadan önce internet kullanılıyor mu?

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bu konulardan hiç anlamıyorum. o yüzden anlattıklarım hatalı ve saçma gelebilir. Anlattıklarımı anlayabilirseniz yardım etmek için maymunca anlatabilirsiniz. Çünkü terimleri falan bilmiyorum :D yaklaşık 2 hafta önce Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yaptık. Yani arayıp sözleşme falan imzaladık. Ayın 18'inde bağlantı sağlayacaklarını söylediler. Ve modem kurulumu yapılmadan önce de interneti kullanabileceğimizi söylediler. Şu an internete bağlanabiliyorum ama internet yok. Yani sadece bağlanabiliyorum. Geçen gün de alttaki SS'deki mesaj geldi. Fakat modem arayüzüne bu kullanıcı adı ve şifreyi girmeye çalışınca kullanıcı adı veya şifre hatalı uyarısı alıyorum. Modem kurulumu yapılmadan önce kullanabileceğimizi söylediler. Ama sanırım kurulumu beklememiz mi gerekiyor?

1692731055580.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o atılan şifre online işlemler şifresidir sanırım. Modem arayüzü şifreleri genelde "admin" "admin" şeklindedir. Onun dışında kurulumu beklemeniz lazım sanırım. Eski Türk Telekom aboneliğinizdeki modeminiz evdeyse hala onu da kullanabilirsiniz.

Eski Türk Telekom aboneliğinizdeki modeminiz evdeyse hala onu da kullanabilirsiniz.

Evet evde hocam. Zaten konuştuğumuzda eski modemle kullanabilirsiniz demişlerdi.

Hocam o atılan şifre Online işlemler şifresidir sanırım. Modem arayüzü şifreleri genelde "admin" "admin" şeklindedir.

Fakat SMS'de kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzüne tanımladıktan sonra giriş yapabilirsiniz yazıyor.

Evet evde hocam. Zaten konuştuğumuzda eski modemle kullanabilirsiniz demişlerdi.

Fakat SMS'de kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzüne tanımladıktan sonra giriş yapabilirsiniz yazıyor.

Hocam "admin" "admin" ile giriş yapmayı dener misiniz? Bir de atılan SMS'deki kullanıcı adı şifreyi Online işlemlere girmeyi deneyin TurkNet'teki.

Geri
Yukarı