TurkNet modem kurulumu yaptım fakat internet yok

Seyfi Kaymak

Hectopat
Daha fazla  
TurkNet'e yeni geçiş yaptım. Modem kullanıcı adı ve şifresini gönderdiler. Kurulumu doğru şekilde yaptığım halde internet bağlantısı yok. Dün arayıp sorunu söyledim arıza kaydı açtılar. 3-4 saat sonra teknik ekibin sorunu çözdüğünü modemi resetleyip tekrar kurulum yapmam gerektiğini söylediler. Kurulumu tekrar yaptım fakat sorun devam etmekte. Sorun modem de mi yoksa TurkNet'te mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'e yeni geçiş yaptım. Modem kullanıcı adı ve şifresini gönderdiler. Kurulumu doğru şekilde yaptığım halde internet bağlantısı yok. Dün arayıp sorunu söyledim arıza kaydı açtılar. 3-4 saat sonra teknik ekibin sorunu çözdüğünü modemi resetleyip tekrar kurulum yapmam gerektiğini söylediler. Kurulumu tekrar yaptım fakat sorun devam etmekte. Sorun modem de mi yoksa TurkNet'te mi?
Merhabalar, probleminiz devam ediyor mu?

TurkNet tarafından tekrar arandım. Modem şifresinin yanlış olduğunu değiştirdiklerini söylediler. Yeni şifre ile sorun çözüldü.

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim, keyifli kullanımlar diliyorum.
Hocam 6 Senedir Türknet Kullanıcısıyım 4 Gündür Arkadaşın Sorunu ile Aynı sorunu yaşıyorum , Tüm Modem Işııklarım yanıyor (DSL - İNternet) Fakat internete erişemiyorum. Modem Kullanıcı Adı Şifre verildi fakat Sinyal geldiğine rağmen internete erişemiyorum Hiçbir Cihazdan. Ve aramıyorlar Benimde şifremin yanlış oldugunu düşünüyorum ama hep aynı şifreyi yolluyorlar. Ne yapmam gerekiyor elim Kolum bağlandı aramadıgım numara kalmadı ama aynı @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Geri
Yukarı