TurkNet modem önerisi

efesay

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Superonline kullanıyordum ama sürekli benim portta problem oluyor ayda bir gün gelip düzeltip gidiyorlar.

TurkNet herkes önerdiği için denemek istiyorum. Taahhüdüm bitti Superonline da.

TurkNet arayıp cagırıcam ama Superonline'da dogru duzgun modem alamıyordum çok da bir bilgim yok ama bizim modemimiz dışında kullanamazsınız diyorlardı.

İnternetle ilgili problemim sadece PS5'ten FIFA oynuyorum. Kabloyla bağlı ama 56 altında ping alamıyorum. TurkNet'le bunun 40'lara düşüceğini düşünüyorum.

Modem önerisi yapar mısınız bütçe belirlemedim ama 2-3 tane önerebilirseniz fiyat açısından sevinirim.

Merhaba arkadaşlar,

Superonline kullanıyordum ama sürekli benim portta problem oluyor ayda bir gün gelip düzeltip gidiyorlar.

TurkNet herkes önerdiği için denemek istiyorum. Taahhüdüm bitti Superonline da.

TurkNet arayıp cagırıcam ama Superonline'da dogru duzgun modem alamıyordum çok da bir bilgim yok ama bizim modemimiz dışında kullanamazsınız diyorlardı.

İnternetle ilgili problemim sadece PS5'ten FIFA oynuyorum. Kabloyla bağlı ama 56 altında ping alamıyorum. TurkNet'le bunun 40'lara düşüceğini düşünüyorum.

Modem önerisi yapar mısınız bütçe belirlemedim ama 2-3 tane önerebilirseniz fiyat açısından sevinirim.
Hocam turknet kendisi bir modem veriyor zaten.

VDSL altyapınızın desteklediği maksimum hız:
100 Mbps

8 Mbps'e Kadar Upload

İndirme hızı tahminidir. ~ 6 Mbps fark edebilir*
Tamam Turknetin kendi verdiği modemi kullanabilirsiniz ama talep edin, söylemeden vermeyebilirler emin olamadım. Boşa para harcamayın bu altyapıya modem için gerek yok.

Tamam TurkNet'in kendi verdiği modemi kullanabilirsiniz ama talep edin, söylemeden vermeyebilirler emin olamadım. Boşa para harcamayın bu altyapıya modem için gerek yok.

Para ile satıyorlar onu onun yerine Keenetic Extra DSL alması daha mantıklı olur.

Tamam Turknetin kendi verdiği modemi kullanabilirsiniz ama talep edin, söylemeden vermeyebilirler emin olamadım. Boşa para harcamayın bu altyapıya modem için gerek yok.

Açıkcası bir tane almak istiyorum. Evde çok fazla wifi kontrollu ürün var. Sonos müzik sistemi var 2 tane farklı odada. Apple Home kit bağlı bir sürü priz lamba falan var. Senelerdir ttnet Superonline bunların verdikleri modemler kalitesiz belli. Düzgün birşey olsun istiyorum.

Bu keenetic extra dsl 1800 lira hero 2400 lira. Aradaki fark nedir heroda alabilirim değicek bireyse. Ve sadece keenetic öneriliyor baska markalar yokmu

Yeni konular

Geri
Yukarı