TurkNet Nasıl?

Süperonline şuanda internet konusunda kesinlikle türkiyenin en iyi fiber internetini sağlayan internet. 2 senedir kullanıyorum herhangi biri kesinti görmedim herkes youtubeda 480p izlerken ben 50 tl verip 50 mbps internet alıyorum 4 k videonun keyfine bakıyorum :)

Yağmurdan kaçarken doluya tutulma. Hiç bir isp'yi yermiyorum, yalnız bazı bölgelerde malesef en iyi hizmeti yine ttnet vermektedir. Diğer alternatiflerinde, en az ttnet kadar hizmet vermek istediklerine inanıyorum ama alt yapıları müsait olmayabiliyor bazen, Türk Telekomun alt yapılarını kullanıyorlar adsl hizmetlerinde. Dediğim gibi bu durum, bölge ile alakalı, eğer bölgeniz çok gelişmiş bir bölge değilse size yine en iyi hizmeti ttnet verecektir. Misal Superonline gibi fiber alt yapısı ulaşan bir bölgedeysen o zaman düşünmeden değiştir isp'ni.

Kısacası, bulunduğun bölgeye diğer servis sağlayıcılarının fiber alt yapısı ulaştıysa o zaman geçiş yap.
Alternatif olarak ttnet adsl'den çıkıp başka bir adsl servisine geçmen bulunduğun bölgeye bağlı olarak sana ttneti de arattırabilir. Ayrıca Uydunet'in bulunduğu bölgelerde iyi hizmet verdiğini duydum ama tecrübem yok. Konu Adsl ise, bölgeye bağlı olarak yine en iyi seçeneğin ttnet olduğu oluyor.

Superonline ve TTNET fiber altyapısı var sitede fakat Superonlıne 24 ay kalma şartıyla o fıyata verıyor ben 3 ay kullanıcam TTNET ise fiber olur fiyatıda ıyı ama teknık ekıple sorun yasadık 1,5 ayda bı ınternet baglayamadılar gıtmısler duvarı delmısler bı modem takıcaz dıye kavga ettım adamlarla gerı yolladım hla duvarda duruyor turk telekomun alıcısı :) en guzel 3 aylık olarak tarıfe bunu buldum yoksa bende Fiber isterim ama 3 ay kulanıcağım :D

TTNET bizi salmıyor ne yapacağız? :(
git ağzına kürekle vur hemen salar :D bizdede superonlıne salmamıstı bız yatık ıse yaradı yanı :D

Türknet kullanıyorum bende. Ama hız sınırlaması yapıyorlar. 16 mpbs internet hız kullanıyorsan. 11-12 mpbs geliyor. Normalde bunun 14-15 olması gerekiyor. Müşteri hizmetlerini aradığın zaman hızın artıyor. Ertesi gün tekrar düşüyor. Günde 10 dk müşter hizmetleri ile konuşuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı