Çözüldü TurkNet önlü arkalı fotoğraf yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yunussemre55

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben TurkNet'e ev interneti için başvurdum. Islak imza ile belgeleri onaylamayı seçtim lakin benden bir de kimliğimin önlü arkalı fotoğrafını istediler. Belgelerim kısmından yüklüyorum ama kabul olmuyor ve daha fazla belge istiyor. Ne yapmam lazım? Hepsini mi yüklemem gerek ya da onlar imza için gelecek mi? Veya başka bir yerden mi yüklemem gerek?
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
(Belgeler verasetname, vekaletname vb. belgeler).

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-21-11-10-27-195_com.turknet.oim.jpg
    Screenshot_2023-07-21-11-10-27-195_com.turknet.oim.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 41
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Ben TurkNet'e ev interneti için başvurdum. Islak imza ile belgeleri onaylamayı seçtim lakin benden bir de kimliğimin önlü arkalı fotoğrafını istediler. Belgelerim kısmından yüklüyorum ama kabul olmuyor ve daha fazla belge istiyor. Ne yapmam lazım? Hepsini mi yüklemem gerek ya da onlar imza için gelecek mi? Veya başka bir yerden mi yüklemem gerek?
Merhaba, hesabım kısmından belgelerime gelerek kimlik fotokopisini seçip işlem sağlayabilirsiniz.
Merhaba, hesabım kısmından belgelerime gelerek kimlik fotokopisini seçip işlem sağlayabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı