TurkNet Özgür İletişim Fiber 100 Hız Değerleri

Bende TurkNet memnunum genel olarak bazı ufak tefek sıkıntılar var ama çözeceğim genel olarak alternatif görmüyorum ben TurkNet'e şu an.

Fiber getirmediler henüz getirsinler diye ugraşıyorum.

O upload hızını alıyorsan YAPA altyapısındasın büyük ihtimalle. Bence uğraşma o upload hızını fiberde vermıyorlar inatla Türk Telekom. Ne zaman 8 Mbps üstü upload hızı sunulduğu zaman getirmeye çalış bence.

@Havacılık Sevdalısı CS:GO ping değeri yüksek onun dışında ONT cihazı büyük ihtimal Nokia.

Yayın yapmak istersen +20 pingin baştan söylüyorum hayırlı olsun.

Huawei ont cihazın olsa 120-130 Mbps görebilirdin download olarak. Bazı kişiler 150 Mbps görüyor. Ben Nokia ONT kullanıyorum cihaz direkt sıkıntılı.

Huawei ile değiştirme şansımız var mı?

İki altyapıda fiber ve Türk Telekom fiber altyapısına göre bu pingler yine fazla. Büyük ihtimal bu sorun Nokia ont yüzünden.

TT altyapısında iken Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda pingim sabit 54 idi. Dün internetimin ilk açıldığı zamanlar Ping'im 67'ye kadar çıktı ama 1-2 saat sonra 49'lara kadar düştü. Aynı semtte oturan ve TT kullanan arkadaşlarımla oyuna girdiğimde ise benim pingim 67 iken onun Ping'i 51 falandı, bir el sonra benim Ping'im 49'a düştü ama işin garibi onun Ping'i 62 oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı