TurkNet Online işlemler kullanıcı adı nasıl bulunur?

debellon

Hectopat
Daha fazla  
Paket yükseltimi için Online işlemlere giricektim fakat kullanıcı adını hatırlamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda tek seferlik şifre veriyorlar. Kullanıcı adını nasıl bulabilirim?

Paket yükseltimi için Online işlemlere giricektim fakat kullanıcı adını hatırlamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda tek seferlik şifre veriyorlar. Kullanıcı adını nasıl bulabilirim?
TurkNet kullanıcı adınız, esasında abone/müşteri numaranızdır. Ayrıca size verilen modem kullanıcı adınızda yer alan data kelimesinden önceki numaralar sizin kullanıcı adınızdır. örnek: "1234567[email protected]" sizin modem kullanıcı adınız ise, sizin OIM kullanıcı adınız da 1234567'dir.

Türknet in bant kaydı hattını arayın, modem kurulumu için gerekli kullanıcı adı ve şifreyi öğrenmek için "...." u tuşlayın diyecek, ardından hatıraldığım kadarıyla e postaya mesaj olarak gönderecektir. (işinize yaradıysa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim)

Yeni konular

Geri
Yukarı