TurkNet ping değerleri çok yüksek

Oğuzhan_007

Centipat
1 Yıldır TurkNet kullanıcısıyım son 2, 3 aydır internet fena şekilde ping var saat akşam 7'den sonra ping uçuyor 400 500 buluyor 2 defa port değişikliği yapıldı ama hala düzelmedi sorunu ne olduğuyla alakalı bilgisi ya da daha önce böyle sorunla karşılaşıp nasıl çözdüklerini bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun. TurkNet'in kullandı altyapı Türk Telekom'un Türk Telekom'a geçsem düzelir mi ya da geçmeli miyim? Sorunu nasıl düzeltirim? Lütfen nyardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
daha hiç birinden hayır göremedim. bende de Türknet var ama alt yapı yok internete hasret kaldık hele 2-3 aydır iflah olmuyor güzel önerisi olanları bende bekliyorum 85 TL ödüyorum bağlanmayan nete

Aynı sorunu yaklaşık 6-7 aydır yaşıyorum ve Yaklaşık 2.5 senedir TurkNet kullanıyorum ancak son 6-7 aydır internetim aşırı kötü akşam 7 ile gece 2 arasında sürekli ping çıkıyor arkadaşlarımın bana söylediği ve araştırıp bilgi aldığım'da ise port değişikliği ile ping sorununun düzeleceği söyleniyor sizce port değişikliği yaparak pingi düzeltebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı