TurkNet pingplotter değerleri ve paket kaybı

İorveth

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. LoL'de veya Valorant'ta pingim sabit ama laglar giriyor paket kaybı yaşadığımı düşünüyorum TurkNet'in fiberini kullanıyorum pingplotter değerlerim böyle. LoL ve Valorant'ta TurkNet'in fiber altyapısına geçtiğimden beri bu sorunla karşılaşıyorum TurkNet VDSL 75 MB'lik paketi kullanırken böyle bir sorunum yoktu. Bilen arkadaşlar pingplotter değerlerimi ve ne yapmam gerektiğini söylerse sevinirim.

1700056913517.png

1700056929394.png

Dosya Ekleri

• battlenet.png
    battlenet.png
    49,8 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
10 dakikalık aralığa bakınca paket kaybı olmadığı ve ping değerlerinin güzel olduğu görülüyor. Zaten buradaki hopların hemen hepsi VDSL kullandığın dönemki ile aynıdır.

10 dakikalık aralığa bakınca paket kaybı olmadığı ve ping değerlerinin güzel olduğu görülüyor. Zaten buradaki hopların hemen hepsi VDSL kullandığın dönemki ile aynıdır.

O zaman sorun ne fibere geçtiğimden beri böyle bu laglar çekilmiyor Valorant'ta pingim 3 4 iken ağ bağlantı hatası diyor sağ üstte LoL'de Hero 1 2 saniye sonra sağ sola gidiyor hızım 75 den 130 dowloanda çıktı fiber modemide verdiler pingplotter testlerinde 3 ile 5 inci yerde çıkıyor kırmızı kısımlar hep. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu cmd de request hatası veriyo.

@kaiser soze hocam selam böyle bir çözüm gördüm acaba IP bloklarından dolayı olabilir mi sorun özellikle bu lag sorunu ve yavaşlık akşam saatlerinde daha fazla cevaplarsanız çok sevinirim.

1701863123353.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı