TurkNet sık sık kopuyor

Tatillerde geldiğim aile evi olunca çok sıkıştırma vaktim olmuyor işte. :) Çok sıkıştırırsamda iç hatta atıyorlar sorunu, para verin gelelim muhabbetine bağlıyorlar bu sefer de. En son BTK bölümünden şikayet ettim Türk Telekom geldi biraz düzenleme yaptı ne yaptı bilmiyorum gerçi. Bir süredir iyiydi sonra da bu kısa fakat sık kopmalar başladı.

Muhtemelen yanlış porta bağlantınızı yaptılar. Destek kaydı bırakın tekrar TT ekiplerini yönlendirirler.

Muhtemelen yanlış porta bağlantınızı yaptılar. Destek kaydı bırakın tekrar TT ekiplerini yönlendirirler.
Sık sık kopma yaşıyorum diye yazdım bakalım. Umarım düzelir.
Başka şehirde çok memnunum diye buraya da bunu bağlattırdım bezdim gerçekten. Aynı firmanın farklı şehirlerindeki hizmeti arasında bu kadar fark olmamalı ama işte.
En son sorunumu anlatmak için Linkedin'de TürkNet çalışanı arıyordum.

Sık sık kopma yaşıyorum diye yazdım bakalım. Umarım düzelir.
Başka şehirde çok memnunum diye buraya da bunu bağlattırdım bezdim gerçekten. Aynı firmanın farklı şehirlerindeki hizmeti arasında bu kadar fark olmamalı ama işte.
En son sorunumu anlatmak için LinkedIn'de TurkNet çalışanı arıyordum.

:D Türk Telekom altyapısını kullandığı için maalesef en son top TT ekiplerinde oluyor. Bu yüzden oluşuyor bu fark umarım kısa zamanda çözülür sorunun

Geri
Yukarı