TurkNet tam 100 Mbps vermiyor

Valla fiber hizmetini bağlatalı 1 ay olmuştur benim hız olarak hiç stabil olmadığını söyleyebilirim çoğu zaman hız testlerinde 60 70 civarı hız görmekteyim.:) 2sene vdsl aboneliğim olmuştu onda bile daha stabildi hızım.Ben de anlamadım bu işi internetten soğutuyor resmen sayfaların yavaş yüklenmesi dosya indirirken düşük hızda indirmesi sıkıntı gerçekten.

Merhaba, Sorununuz büyük bir ihtimal modem pc arasındaki Ethernet bağlantı hızı ile alakalı; arama çubuğuna ''Ağ bağlantılarını görüntüle'' yazarak altaki görseldeki yerlere gelip SS atarmınız.
1637141121408.png

Benim kendi kulandığım internetimde Türknet 100Mbps Fiber ve Nokia Ont ve altaki gibi test sonuçlarım. Ethernet ile 1Gbps bağlantı hızında bağlandığıdma ve 5Ghz ile wifi üzerinden sadece 110 mbps alabiliyorum.

1637141561739.png
1637141859188.png

Merhaba, Sorununuz büyük bir ihtimal modem pc arasındaki Ethernet bağlantı hızı ile alakalı; arama çubuğuna ''Ağ bağlantılarını görüntüle'' yazarak altaki görseldeki yerlere gelip SS atarmınız.
Eki Görüntüle 1217363
Benim kendi kulandığım internetimde Türknet 100Mbps Fiber ve Nokia Ont ve altaki gibi test sonuçlarım. Ethernet ile 1Gbps bağlantı hızında bağlandığıdma ve 5Ghz ile wifi üzerinden sadece 110 mbps alabiliyorum.

1637159243161.png

Buyrun hocam.
TT'a sorunu anlatan bir mail atman lazım, canları istediğinde sana dönerler belki dönmezler. Başka bir forumda Cimer'e defalarca şikayet kaydı açarak sorunu çözen bir arkadaş vardı. Olmadı bunu da deneyebilirsin.

TT ile muhatap olmak istemiyorum.
CS:GO'da 90 pingim var ve TurkNet normal diyor... Sakın bulaşmayın bu firmaya pişman ederler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı