TurkNet telefon numarası değiştiremiyorum

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir Online İşlemlere girmiyordum ihtiyacım olmadığı için, az önce lazım oldu ama eski telefon numarama doğrulama kodu geliyor. Eski telefon numarama da erişimim yok, değiştirmek için hiçbir sistem vs. koymamışlar. Yardımcı olabilir misiniz nasıl değiştireceğim telefon numaramı?

Merhaba, uzun süredir Online İşlemlere girmiyordum ihtiyacım olmadığı için, az önce lazım oldu ama eski telefon numarama doğrulama kodu geliyor. Eski telefon numarama da erişimim yok, değiştirmek için hiçbir sistem vs. koymamışlar. Yardımcı olabilir misiniz nasıl değiştireceğim telefon numaramı?
Merhaba, numaranızı güncelleme konusunda özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim. Bilgilerinizi iletmeniz durumunda güncelleme yaparak online işlem merkezi kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi SMS olarak göndereceğim 🌸

Merhaba, numaranızı güncelleme konusunda özel mesajlar üzerinden sizinle iletişime geçtim. Bilgilerinizi iletmeniz durumunda güncelleme yaparak Online işlem merkezi kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi SMS olarak göndereceğim 🌸

Ayşe hanım az önce internetten TurkNet'e başvuru için aradım bütün kimlik bilgilerimi her şeyimi verdim ancak sonradan fark ettiğimde orijinal numarayla eşleşmiyordu aradığım numara buydu.
08502888083.
Bu numara sizinmi yoksa dolandırıcı mı korkuyorum.

Ayşe hanım az önce internetten TurkNet'e başvuru için aradım bütün kimlik bilgilerimi her şeyimi verdim ancak sonradan fark ettiğimde orijinal numarayla eşleşmiyordu aradığım numara buydu.
08502888083.
Bu numara sizinmi yoksa dolandırıcı mı korkuyorum.
Merhaba, ilettiğiniz numara bize aittir 🌸

Yeni konular

Geri
Yukarı