TurkNet TT altyapısında 200 500 ve 1000 Mbps paketleri ne zaman getirecek?

Mark Jefferson

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, bildiğiniz gibi TT altyapısından artık 200,500 ve 1000 Mbps net alabilmek mümkün. Şu anda VDSL altyapıda TurkNet kullanıyorum. Taşınacağımız yerde Türk Telekom fiberi mevcut ve bu yüzden ne zaman yeni paketlerin getirileceğini veya gelip gelmeyeceğini merak ediyorum. 270 TL'ye 500 Mbps veren sağlayıcılar mevcut ancak TurkNet yakında yeni paketler getirecekse bir süre bekleyip TurkNet'te kalmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef TurkNet bu konuda online işlemler destek bölümünde de burada da yeterli bilgi vermiyor.
Bu paketler gelmeyecekse de gelmeyecek desinler biz de ona göre kendi yolumuzu çizelim. Boş yere vakit kaybediyoruz...

Merhaba, bildiğiniz gibi TT altyapısından artık 200,500 ve 1000 Mbps net alabilmek mümkün. Şu anda VDSL altyapıda TurkNet kullanıyorum. Taşınacağımız yerde Türk Telekom fiberi mevcut ve bu yüzden ne zaman yeni paketlerin getirileceğini veya gelip gelmeyeceğini merak ediyorum. 270 TL'ye 500 Mbps veren sağlayıcılar mevcut ancak TurkNet yakında yeni paketler getirecekse bir süre bekleyip TurkNet'te kalmak istiyorum.
Merhaba, yeni paketlerimiz olması durumunda web sitemiz üzerinden sizlere haber vereceğiz. Şu an için bu şekilde kampanyalarımız bulunmuyor ne yazık ki.

Getirebilir fakat çok pahalı olur ve tek fiyat politikasına uymaz o yüzden geleceğini sanmıyorum. Ama ekstra upload gelebilir BTK onaylarsa.

Geri
Yukarı