TurkNet TT altyapısında upload hızları arttı mı?

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
Bildiğiniz üzere Türk Telekom upload hızlarını arttırdı. Mevcut altyapıma göre benim 15Mbps upload almam gerekiyor ama 7'yi geçmiyor. TurkNet destek talebinde şu şekilde bir cevap geldi "Türk Telekom tarafından bu şekilde artış olacağı söylenmiştir. Değişiklik olması durumunda sizlere bilgi aktaracağım." fakat bir anlam veremedim. Konuya bir açıklık getirebilir misiniz acaba?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Bildiğiniz üzere Türk Telekom upload hızlarını arttırdı. Mevcut altyapıma göre benim 15Mbps upload almam gerekiyor ama 7'yi geçmiyor. TurkNet destek talebinde şu şekilde bir cevap geldi "Türk Telekom tarafından bu şekilde artış olacağı söylenmiştir. Değişiklik olması durumunda sizlere bilgi aktaracağım." fakat bir anlam veremedim. Konuya bir açıklık getirebilir misiniz acaba?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, evet upload hızında artış oldu. Kademeli olarak her müşterimiz için bir ay içinde tanımlamalar yapılacaktır.

@TurkNet Destek Ayşegül iyi günler, aradan 1 aydan fazla geçti fakat ben hala 7 Mbps upload alıyorum. Bu konu hakkında kesin bir bilginiz var mı acaba, yoksa ne zaman geleceği şans işi mi?
Merhaba, online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Bende TurkNet FTTH kullanıcısıyım yerleşik operatör üzerinden halen 8 upload.
Benim aldığım cevap bu şekilde.
"Alt yapınızda Upload ile alakalı çalışmalar devam etmektedir.Şu anda alabileceğiniz maksimum upload hızı 8 mb olarak görülmektedir.Çalışmalar tamamlandıktan sonra upload hızınız otomatik olarak artacaktır.Beklemenizi rica ederim."

Yeni konular

Geri
Yukarı