TurkNet upload değerlerini sağlıyor mu?

Aydın85

Kilopat
Daha fazla  
TurkNet taahhüt ettiği upload değerlerini sağlıyor mu?

Dosya Ekleri

• sabah 8.png
    sabah 8.png
    205 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu nasıl içerik anlamadım? Firmanın sana taahhüt ettiği Upload değeri nedir ne dediler sana? Altyapının desteklediği değerler nedir?
O konu da aynı altyapıyı kullanan farklı firmalara göre farklılık gösteriyor sanırım. Ttnet 70mbit veririz diyor aynı altyapıyı kullanan turknet 50mbit senin altyapın diyor. Dur bakayım birde netspeede sorayım onuda merak ettim

Dosya Ekleri

• netspeed.png
    netspeed.png
    188,8 KB · Görüntüleme: 26
  • göknet.png
    göknet.png
    194 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
60Mbps destekliyor altyapınız maksimum. 50Mbps paket kullanabilirsiniz eğer kopma vs olmuyorsa devam edin kopma falan olursa da hızı 35'e sabitleyin Türknet'in verdiği değerde sorun yok.
bahsettiğiniz gibi kullanıyorum zaten de upload değeri 4,9 un üstünü görmüyor. Turknet 12-13 lerle başlayıp 5'in altında kalıyor. Download ayarlarını dün hallettik bakalım uploadı yükseltmeyi başarabilecekmiyiz. Kopma problemim yok. Şu altyapı meselesi de bitmek bilmedi yemin ederim. Telekomda özelleştirildi hadi önceden devlet çalışmıyor diyebiliyorduk şimdi onu da diyemiyoruz. Firmalar bu altyapının kendi sorumluluklarında olduğunu ne zaman kabul edecekler acaba biz görürmüyüz bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı