TurkNet vaatlerini yerine getiriyor mu?

281746

Hectopat
Açıkçası müşteri hizmetleri hiç güven vermedi bana, şu an onay aşamasında sözleşmesiz internet başvurum var. Müsteri temsilcisinin sorularıma verdiği cevaplar çok kaçamaktı. Öğrenciyim ailemin yanına geldiğim için 2-3 ay boyunca kullanacağım bir internete ihtiyacım var. Bu süre sonunda iptal edeceğim iptalde bir sıkıntı çıkar mı? Sürprizle karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkmıyor hocam. Yani bende çıkmadı. E-Devletten iptal ederseniz zaten hiç muhattap olmadan iptal oluyor.
öyle olabiliyor mu bunu hiç bilmiyordum talep açılması filan lazım zannediyordum.

Öğrenci için 250 TL çok bana göre daha uygun ISS'ye yönelin Netspeed'e bakabilirsiniz.

En iyisi TurkNet denildi o yüzden aldım zamanım olmadığı için iptal etme yönelimim yok sadece 2-3 veya 1-1.5 ay kullandiktan sonra iptalde sıkıntı çıkmasında

Açıkçası müşteri hizmetleri hiç güven vermedi bana, şu an onay aşamasında sözleşmesiz internet başvurum var. Müsteri temsilcisinin sorularıma verdiği cevaplar çok kaçamaktı. Öğrenciyim ailemin yanına geldiğim için 2-3 ay boyunca kullanacağım bir internete ihtiyacım var. Bu süre sonunda iptal edeceğim iptalde bir sıkıntı çıkar mı? Sürprizle karşılaşır mıyım?
Merhaba, hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman www.turk.net/oim sayfamızdan iptal talebinde bulunabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda buradan benimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olacağım 🙏

Geri
Yukarı