TurkNet ve D-Smart ortaklığı

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Biz geçen sene ocak ayında TurkNet'e abone olduk ve dün babamı 0212'yle başlayan ve kendini D-Smart olarak tanıtan bir numara tarafından aramışlar.
TurkNet ile anlaşmamız vardır 3 TL farkla TV hizmeti alabilirsiniz demiş. Babam da bilmediği için tamam demiş. Ama ben doğal olarak güvenemedim. Çünkü bildiğim kadarıyla D-Smart gibi dolandırıcı bir firmayla alakası yok. Bu konuda ne yapabilirim?

Dolandırıcılık tamamen. Geçenlerde Recep Baltaş yine forumda görüp tweet atmıştı. TurkNet forumda veya yarın çalışma saatleri içerisinde Twitter üzerinden numarayı şikayet edin.

Dostum eve kuruluma geldiklerinde kurdurma iptal et. Bir de kurulum ücreti alırlar. Eğer kurulum yaptırmazsan direkt iptal edebilirsiniz. En yakın D-smart bayisinden aboneliğin durumunu sor ve iptal et uğraşma. Her gün arıyorlar herkesi dikkat edin. 15 gün içerisinde cayma hakkınız bulunuyor.

Dostum eve kuruluma geldiklerinde kurdurma iptal et. Bir de kurulum ücreti alırlar. Eğer kurulum yaptırmazsan direkt iptal edebilirsiniz. En yakın D-Smart bayisinden aboneliğin durumunu sor ve iptal et uğraşma. Her gün arıyorlar herkesi dikkat edin. 15 gün içerisinde cayma hakkınız bulunuyor.

Yarın geleceklerdi. İptal edeyim ben o zaman. Biz zaten 100 TL'lik paket kullanıyoruz 3 TL'ye TV hizmeti vermeleri saçma geldi bana. Kimse yapmaz öyle bir şey. Zaten TurkNet'de zamanında bizim TV hizmetimiz yoktur diye açıklama yapmış.

Biz geçen sene ocak ayında TurkNet'e abone olduk ve dün babamı 0212'yle başlayan ve kendini D-Smart olarak tanıtan bir numara tarafından aramışlar.
TurkNet ile anlaşmamız vardır 3 TL farkla TV hizmeti alabilirsiniz demiş. Babam da bilmediği için tamam demiş. Ama ben doğal olarak güvenemedim. Çünkü bildiğim kadarıyla D-Smart gibi dolandırıcı bir firmayla alakası yok. Bu konuda ne yapabilirim?
Merhabalar, bizim böyle bir kampanyamız bulunmuyor. Lütfen sizi arayan numarayı ve detayları mesaj yoluyla iletir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı