TurkNet VMG3312-B10B Wi-Fi telefonda 1 Mbps hız veriyor

Dragragen

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5 9400f MSI RTX 2060 Ventus OC 6 GB MSI B365M PRO-VH Crucial 16 GB Ram
Öncelikle iyi günler. Geçtiğimiz aralık ayında TurkNet'e geçtim ve şu an 50 Mbps internet kullanıyorum ama telefonumda internet 1 Mbps olarak görünüyor ve bazı zamanlar aşırı yavaşlıyor. Önceden Türk Telekom kullanıyordum ve böyle şeyler hiç olmamıştı. Tablette ve bilgisayarda benzer sorunla karşılaşmadım. Anladığım kadarıyla modem kendi kendine telefonuma giden interneti sınırlamış. Bu sınırlamayı nasıl kaldırabilirim, modem içinde sınırlama olmayan bağlantı kümesi nasıl oluşturabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (105)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (105)_LI.jpg
    145,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi günler. Geçtiğimiz aralık ayında TurkNet'e geçtim ve şu an 50 Mbps internet kullanıyorum ama telefonumda internet 1 Mbps olarak görünüyor ve bazı zamanlar aşırı yavaşlıyor. Önceden Türk Telekom kullanıyordum ve böyle şeyler hiç olmamıştı. Tablette ve bilgisayarda benzer sorunla karşılaşmadım. Anladığım kadarıyla modem kendi kendine telefonuma giden interneti sınırlamış. Bu sınırlamayı nasıl kaldırabilirim, modem içinde sınırlama olmayan bağlantı kümesi nasıl oluşturabilirim?
Merhabalar, MAC filtreleme işlemi uygulanmış gibi görünüyor. Modemin marka-modelini aratarak mac filtreleme hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Ek olarak reset ve tekrar kurulum da bir seçenektir. Ben kolaylık olması adına şu videoyu buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı