TurkNet vs. Milennicom

Eckpl

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Şu an oturduğum eve taahhütsüz internet bağlatmam gerekiyor. Sivas'ta yaşıyorum varsa burada yaşayan veya başka şehirlerden tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Ayrıca bu hafta içi bağlanması gerekiyor hangisi daha hızlı bağlanır?

Arkadaşlar merhaba. Şu an oturduğum eve taahhütsüz internet bağlatmam gerekiyor. Sivas'ta yaşıyorum varsa burada yaşayan veya başka şehirlerden tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Ayrıca bu hafta içi bağlanması gerekiyor hangisi daha hızlı bağlanır?

Millenicom'un müşteri hizmetleri yok gibi bir şey TurkNet ise yine müşteri hizmetlerinde sorun yaşayanlar var.

Hocam tam tersi olmasın?
TürkNet asıl sadece geçerken bir insan ile konuşuyorsunuz ondan sonra sürekli online işlemlerden yazarak arızaya bakılıyor.
Türknet'e sorduğumda karşımdaki temsilci "Türknet'e geçtikten sonra yine bizi arayarak müşteri temsilcisine bağlanmaya devam edersiniz" dedi.

Türknet'e sorduğumda karşımdaki temsilci "Türknet'e geçtikten sonra yine bizi arayarak müşteri temsilcisine bağlanmaya devam edersiniz" dedi.
Hocam TT 16 kullanıyorum 59VDSL2 altyapım geldi 35 olsun artık bı rahat edeyim diyorum 115TL istiyorlar 3 ay taahhüt var.
TürkNet bunu 85TL'ye veriyor ama Instagram sayfasında her gönderinin altında isyan var ne yapsam bilemedim TT malesef tarifeleri cep yakıyor.

Geri
Yukarı