TurkNet vs Millenicom vs Netspeed

Okidoki0

Centipat
Arkadaşlar Adana, Yüreğir'de oturan birisiyim. Daha önce Altyapımız olmadığından dolayı uydu bağlantılı bir internet kullanıyorduk (8e 2-60TL). Artık altyapı sorgulattığım zaman TurkNet 75Mbps, Millenicom ve Netspeed 100Mbps internet desteği alabildiğimi fark ettim. Dolayısıyla bu sağlayıcılara geçiş yapacağım. Adana üzerinde veya başka şehirde olup aynı deneyimi yaşayan, altyapısı zamanında benim gibi olmayan ya da ilk çekildiğinde TTNET kullanıp rezalet kötü olan arkadaşların tecrübelerini yorumlara bekliyorum.
İnterneti sadece Adana'da bulunduğum vakitlerde kullanacağımı da eklemeliyim. Şu an pandemiden dolayı öğrencisi olduğum şehre gidemiyorum, muhtemelen eylül ayına kadar buradayım ve giderken iptal ettireceğim veya mümkünse donduracağım. Geldiğimde tekrar kullanacağım (gerekirse dönem arasında 1 ay, yaz tatilinde 3 ay).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam altyapımın sağlam olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok fakat arkadaşım bende 50 sağlıyor, sende 75-100 sağlıyorsa altyapı iyidir demişti. Bina yeni, altyapı da yeni.

Hocam altyapımın sağlam olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok fakat arkadaşım bende 50 sağlıyor, sende 75-100 sağlıyorsa altyapı iyidir demişti. Bina yeni, altyapı da yeni.

Hangi internet sağlayacısını almak istiyorsan sitesine gir altyapı sorgula Millenicom 100Mbps mi çıkıyor sorgulayınca?

Evet hocam, TurkNet 75, NetSpeed ve Millenicom 100. o yüzden hangisini tercih etmeliyim diye düşünüyorum. Ping değerleri de benim için önemli. Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum.

Hemen tecrübemi aktarayım. Vodafone kullandım 6 ay pingleri berbat Turkcell super Online aynı şekilde 100 arası Millenicom da PUBG Mobile 20 30 arası CS'de Valorant'ta 25 35 arası ping alıyorum. Dediğim gibi her şey altyapı ile alakalı ankastre kutusuna ne kadar mesafedesin?

Hemen tecrübemi aktarayım. Vodafone kullandım 6 ay pingleri berbat Turkcell super Online aynı şekilde 100 arası Millenicom da PUBG Mobile 20 30 arası CS'de Valorant'ta 25 35 arası ping alıyorum. Dediğim gibi her şey altyapı ile alakalı ankastre kutusuna ne kadar mesafedesin?

3. Katız, apartmanın girişinde hocam. NetSpeed'in sitesinde 32m yazıyor.
Hocam bu arada sizin şehirde Adana mı?

Geri
Yukarı