TurkNet vs Millenicom vs Netspeed

Memnun olduğunuzu görmek güzel.

Ben de Comnet kullanıyorum. Öneririm. Zamlardan korunmak adına taahhütlü veya ön ödemeli sistem kullanan bir operatöre geçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
Comnet TT altyapısını kullanır. Fiber varsa 1000 Mbps'ye kadar hizmet sunar.

Comnet daha emaillere bile cevap vermiyor. Ve olmayan altyapının 1000MBPS taahhüdünü veriyor. Fiberim var, kimsenin sunmadığı 1000MBPS'yi Comnet vadediyor ancak bir maile dahi bakmıyor, komik.

@CarryLeMore
Merhaba;
Comnet'in en büyük ve tek eksiği müşteri hizmetleri. Onun dışında gayet kendini iyileştiren ve geliştiren bir firma olduğunu söyleyebilirim.
Sektöre 2019 yılında girmesine rağmen mobil uygulaması var, 150+ peering altyapısı var. Turk Telekom fiber altyapıda 1000 Mbps'ye kadar indirme hızı sunabiliyor.

@CarryLeMore
Merhaba;
Comnet'in en büyük ve tek eksiği müşteri hizmetleri. Onun dışında gayet kendini iyileştiren ve geliştiren bir firma olduğunu söyleyebilirim.
Sektöre 2019 yılında girmesine rağmen mobil uygulaması var, 150+ peering altyapısı var. Turk Telekom fiber altyapıda 1000 Mbps'ye kadar indirme hızı sunabiliyor.
Hiçbir firma oturduğum yerde fiber bağlantıda o hızı sunmazken comnet nasıl sunuyor?

Hiçbir firma oturduğum yerde fiber bağlantıda o hızı sunmazken comnet nasıl sunuyor?
Ben de sizin gibi aboneyim. Bu konuda bilgim yok ne yazık ki. Bütün İSS'ler 100 Mbps derken Comnet'in 1000 Mbps dediği bir arkadaş vardı. Onun sorusuna istinaden Comnet desteğe sorduğumda şu cevabı aldım:
"Altyapı sorgulamanıza istinaden 1000 Mbps'ye başvurabilirsiniz."
Yani bu verebiliriz demek oluyor.

Ama Türk Telekom bile 1000 veremezken altyapı yokken Comnet nasıl veriyor onu anlamadım. Zira yine Comnet destekten aldığım bilgi şudur:
"Comnet altyapı sorgulama verilerini Türk Telekom'dan çekmektedir."

Türk Telekom bile veremiyor dediniz. Onu bilmiyorum işte.

Yada yazın buraya sıkıntı olmaz heralde.
Kod paylaşımı yasakmış.
Mail adresinizi vermeniz durumunda direkt türknet üzerinden davet maili de gönderebilirim. Telefonda görüşme yaparken davet kodum var diyerek bu kodu paylaşırsanız geçerli olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı