TurkNet vs. Millenicom

waxon

Decipat
Merhaba, TTNET 24Mbps paket kullanıyorum ve sıkmaya başladı. Altyapıyı sorguladığımda TurkNet ve Millenicom 85Mbps hız veriyor sizce geçmeli miyim?

İkisi de iyi.Fiyat olarak TurkNet, ben Millenicom kullanıyorum.

Aynı konuyu bende açmıştım yaklaşık 1 ay önce. Konu başlığı altında NetSpeed'i önerdi sosyaldeki arkadaşlar. İyi ki de önermişler. 20 gündür 100 mbps internet kullanmaktayım ve çok iyi. Millenicom'un müşteri hizmetlerinden şuan kimse memnun değil. O yüzden bir NetSpeed'i araştırın derim.

TTNET dışında kimden hizmet aldığın pek önemli değil, fiyatı uygun olanı seçebilirsin. Dikkat etmen gereken nokta boşta VDSL portu olup olmadığını öğrenmen. Yoksa ona göre bir paket seçersin çünkü TurkNet'te tek paket sabit fiyat var.

Aynı konuyu bende açmıştım yaklaşık 1 ay önce. Konu başlığı altında NetSpeed'i önerdi sosyaldeki arkadaşlar. İyi ki de önermişler. 20 gündür 100 mbps internet kullanmaktayım ve çok iyi. Millenicom'un müşteri hizmetlerinden şuan kimse memnun değil. O yüzden bir NetSpeed'i araştırın derim.
TTNET dışında kimden hizmet aldığın pek önemli değil, fiyatı uygun olanı seçebilirsin. Dikkat etmen gereken nokta boşta VDSL portu olup olmadığını öğrenmen. Yoksa ona göre bir paket seçersin çünkü TurkNet'te tek paket sabit fiyat var.
TurkNet tek fiyatlandırmaya geçmişti. 100Mbps için konuştum, kusura bakmayın. 132₺ ödüyorum.
NetSpeed üzerindende 85Mbps altyapı gösteriyor, Önemli değil, NetSpeed'de 'Port Var' olarak gözüküyor. Görünüşe göre TurkNet yada NetSpeed geçeceğim. Taahhüt istemiyorum.

NetSpeed üzerinden de 85Mbps altyapı gösteriyor, önemli değil, NetSpeed'de 'port var' olarak gözüküyor. Görünüşe göre TurkNet ya da NetSpeed geçeceğim. Taahhüt istemiyorum.

Port var yazdığına bakmayın siz müşteri hizmetleriyle iletişime geçip sorgulatın, sonradan port yok diyorlar çünkü, birkaç arkadaşım TurkNet'te yaşadı bu sorunu.

Geri
Yukarı