Türk Telekom vs Türknet vs Millenicom

himsey

Hectopat
Merhabalar son zamanlarda yoğunluktan dolayı pingler tavan yapmıştı bende interneti değiştirme kararına vardım. Başlıktaki üç firmadan sizce hangisini almalıyım? Millenicom'da sorunlar oluyor, Türknet'te sorunlar oluyor hangisini alayım ben pek anlamadım. Ayrıca Türk Telekom'un fiyatları hoşuma gitti. Sizce hangisine geçmeliyim?

tS7ejC.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar son zamanlarda yoğunluktan dolayı pingler tavan yapmıştı bende İnternet'i değiştirme kararına vardım. Başlıktaki üç firmadan sizce hangisini almalıyım? Millenicom'da sorunlar oluyor, TürkNet'te sorunlar oluyor hangisini alayım ben pek anlamadım. Ayrıca Türk Telekom'un fiyatları hoşuma gitti. Sizce hangisine geçmeliyim?

Eki Görüntüle 607045

Altyapınız ne kadar hız destekliyor?

VDSL alt yapın varsa direkt düşünmeden TürkNet'e geç. ADSL ve VDSL'in ikisini de kullanmış olarak söylüyorum bunu. Eğer ki ADSL kullanacaksan TürkNet pek önermem. Başka bir cihaz daha bağlanınca ping olmaya başlıyor çünkü. Ama VDSL'e geçeli aşırı memnunum. Keşke VDSL modemim yok diye bunca zaman bu çileyi çekmeyip, erkenden temin etseymişim

TT'yi kafadan elemenizi öneririm. Diğerleri arasında da şans işi biraz internet konusu. Bir yerde TurkNet stabil çalışırken başka yerde Milleni daha iyi olabiliyor. Bana kalırsa ilk olarak Turknet kullanın derim. Hem taahhütsüz hem de bana kalırsa Millenicom'dan daha iyi.

Altyapınız ne kadar hız destekliyor?
57 Mbps
Bence Kablonet altyapınız varsa ona da göz atmanızı öneririm. Burdan sorgulayabilirsiniz;

Maalesef kablonet altyapısı yok olsaydı bu zamana kadar bekletmezdim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı