Turknet vs NetSpeed

Netspeed öven kadar gömen de çok fazla kafam karıştı şimdi alt yapım vdsl destekliyor buna göre bir paket alacağım ama TurkNet'in gerçekten verdiği hızlar rezalet durumlarda ve herhangi bir problemde konuşabileceğimiz birisi olmaması çok kötü birçok kez bu durumdan çok fazla çektim Netspeed için böyle bir avantaj var @Datronaero bayağı güzel hızlardan bahsediyor tabi bu iss işinde şanslı olmak lazım şuan bayağı bir karıştı kafam :)

Netspeed kullanan birisi olarak hayatta önermem. GTAV de online de sürekli atıyor. Upload hızı çok düşük. Download oradaki değerleri görmüyor. Sorunların için hizmet istediğinde çok yavaşlar ama faturayı 1 saat geç ödersen direk kesiyorlar.
Bu sebepler altyapınız ile alakalı olabilir. Hemen suçu NetSpeed'e atmayın. Sunuculardan atılma sebebinizi bende yaşıyorum ve sorun statik ip ile alakalı büyük ihtimalle. Müşteri hizmetlerini arayıp statik ip alın fiyat farkı ile. Sorununuz çözülmez ise iptal edersiniz bu kadar basit.

Bu sebepler altyapınız ile alakalı olabilir. Hemen suçu NetSpeed'e atmayın. Sunuculardan atılma sebebinizi bende yaşıyorum ve sorun statik ip ile alakalı büyük ihtimalle. Müşteri hizmetlerini arayıp statik ip alın fiyat farkı ile. Sorununuz çözülmez ise iptal edersiniz bu kadar basit.
Tamam da biz niye fiyat farkı vermek zorunda bırakılıyoruz? İlla statik ip mi almamız lazım adam akıllı hizmet almak için? Ben de aynı sorundan şikayetçiyim GTA Online sunucularında çok sorun yaşıyorum.

Tamam da biz niye fiyat farkı vermek zorunda bırakılıyoruz? İlla statik ip mi almamız lazım adam akıllı hizmet almak için? Ben de aynı sorundan şikayetçiyim GTA Online sunucularında çok sorun yaşıyorum.
Netspeed'in ve benzeri İSS sağlayıcıları neden ucuz ? Bu tür gereksinimlerden kısıp bu fiyata karşımıza çıkartıyolar. Ucuz etin yahnisi yavan olur misali.

Netspeed'in ve benzeri İSS sağlayıcıları neden ucuz ? Bu tür gereksinimlerden kısıp bu fiyata karşımıza çıkartıyolar. Ucuz etin yahnisi yavan olur misali.
Hayır, ucuz olma sebepleri devletten destek almaları. Bu dediğiniz olayı ayarlamak çok maliyetli değil. Öyle olsa Turknet uzun süre 65 TL'ye 35 Mbps'e kadar hızlı bu sıkıntıyı yaşatmayan servis satamaz.

Hayır, ucuz olma sebepleri devletten destek almaları. Bu dediğiniz olayı ayarlamak çok maliyetli değil. Öyle olsa Turknet uzun süre 65 TL'ye 35 Mbps'e kadar hızlı bu sıkıntıyı yaşatmayan servis satamaz.
Sadece devlet olduğunu düşünmüyorum. İlla ki farklı sebepler vardır bahsettiğim konu dahil. Bu şikayetlerinizi mail yoluyla veya müşteri hizmetlerine söyleyebilirsiniz. Belki en doğru cevabı onlar vereceklerdir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı