Turknet VS Superonline

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selamlar, şu anda Superonline kullanıcısıyım yakın zamanda sözleşmem bitiyor, sizce Turknet'e geçmeli miyim? Turknet'te müşteri hizmetleri ile ilgili sıkıntı olduğuna dair çok yazı okudum. Memnun olan aşırı memnun oluyor Turknet'ten, memnun olmayan söve söve bitiremiyor. Sizce bu riski almaya değer mi? Bu arada Kayaşehir(Başakşehir)/İstanbul'da yaşıyorum ve bildiğim kadarıyla fiber altyapımız var. Görüşlerinizi bekliyorum.

Eğer ikamet ettiğin yerde Turkcell'in Fiber altyapısı varsa hiç Turknet'e bulaşma bence.

2 firmayı da ara. Verebilecekleri download ve upload hızlarını değerlendir derim.
Bir de Turknet de direk iletişime geçebileceğin müşteri hizmetleri yok. Arıza kaydı bırakman gerekiyor unutma. Ben olsam, sıkıntım yoksa Superonline da devam ederdim.

valla benim oturduğum yerde superonline fiber altyapısı olmasına rağmen ben Türknet kullanıyorum. sitelerinde adres bilgilerine göre alabileceğin hızı gösteriyor. eğer Türknet altyapısında isen düşünme Türknete geç. yok değil 35mbite hız alıyorsan yine geç. 65 liraya 35mbit sınırsız internet veren kimse yok. 25mbit sınırsız superonline 90 lira. benim ufak tefek sorunlarım oluyor telefon ile müşteri hizmetlerini arayıp bekleyeceğime desteğe yazıyorum olayı. ilgileniyorlar. telefonda stres çekmiyorum en azından. çağ internet devri. illa telefonla birine ulaşmayı bırakmak değişmek lazım. davetiye olayı da var 1 ay ücretsiz kullanabilirsin istersen paylaşabilirim. Türknet ile ilgili sormak istediğin bir şey olursa özelden de yazabilirsin

Ben türk.net bağlamadan önce yorumları okudum baya sıkıntılı göründü sonra youtube da bazı videoları izledim olayın tamamen tesisatla alakalı olduğunu gördüm sonra ekip geldi kutudan benim eve gelen hattı belirlediler sonra turknetin anlaştığı bir yerel işletme geldi interneti kurdu iç tesisatda sorun olduğundan dışarıdan kablo çekti 6-7 aydır kullanıyorum kullandım modemden dolayı oluşan sorunlardan başka birşey olmadı. Santralle aradaki mesafe, bina içi tesisat, ev içindeki tesisat internetin hızını etkileyen faktörler.Bide telefonla ulaşmayın bi zahmet adamları zırt bırt arayıp internetim 2Mbps eksik neden tam almıyorum gibi hergün sizide arasalar sizde kapatırsınız.

Ttnet kullanıyorum, telefonla her aradığımda teknik bilgisi 0 olan bir muhattap bulabiliyorum kendime. Tek yaptıkları şey arıza kaydı açıp, beni daha sonra arayacaklarını belirtmeleri. Bu sebeple aradığımda ha telesekreter bağlanmış ha türk telekom çalışanları hiç farketmiyor

Türknetin teknik ve müşteri destek ekipleri yok nasıl bir yanlış yönlendirmedir. Benim evime Türknet teknik ekibi de geldi, destek de çalışanlarda aradı. Eee kim bu adamlar uzaylı mı ? Tamam adamları babamın oğlu değil savunmaya gerek yok ama yanlış yönlendirmeye niye.

Türknetin teknik ve müşteri destek ekipleri yok nasıl bir yanlış yönlendirmedir. Benim evime Türknet teknik ekibi de geldi, destek de çalışanlarda aradı. Eee kim bu adamlar uzaylı mı ? Tamam adamları babamın oğlu değil savunmaya gerek yok ama yanlış yönlendirmeye niye.

Arkadaşın dediği şey telefonu açtığında bilgisiz insanların sorununu dinleyip “arıza kaydınızı oluşturdum, en yakın zamanda çözülecektir” deme şansı olmadığını belirtiyor. Fakat telefonda minimum 5-6 dakika bekletip sorunun ne olduğunu bile anlamayan insanların yardımından da pek fayda yok. Kalıplaşmış şeyler Türk halkının hep zayıf noktası olmuştur zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı