TurkNet'e geçilir mi?

Şu anda Türk Telekom kullanıyoruz ve 24 Mbps download 4-6 Mbps upload hızımız var. Bu tarifemizi tekrar almak istesek 100 TL gibi bir fiyat isteniyor (biz şu anda 65 TL civarı ödüyoruz). TurkNet ise 100Mbps download 4 Mbps upload hız, kotasız, taahhütsüz 85 TL istiyor. (Altyapı sorgulamada bunları gösterdi).

Şimdi merak ettiklerim şunlar;

Biz 3-4 ay belki daha fazla süredir TTNET'te kesilme sorunları yaşıyoruz. (O kadar büyük bir sorun ki kendi evimde mobil internetimi kullanmak zorunda kalıyorum.

Altyapımız Türk Telekom bunda bir sorun yaşar mıyız?
Ve geçmeli miyim?
Müşteri hizmetleri çok kötü, bunu unutma. Ve akşam saatlerinde 100 Mbps paket kullananların bazılarında bile hız 1 Mbps'ın altına kadar düşüyor. Örneğin ben 3 aydır aboneyim (TTNET altyapısı) ve her akşam hızım düşüyor. Ama denemek amaçlı geçiş yapabilirsin. Beğenmezsen başka bir ISS'e geçersin.

Yani ara sıra geceleri arkadaşlarımla oyun oynuyorum kesilme olur mu?
Şöyle söyleyim TTNET'de her zaman 15 dkd a bir 15 sn falan kesilme oluyor. TurkNet'te dediğiniz gibi aşırı bir düşüş oluyorsa geçmeyi düşünmüyorum.

Bağlama aşaması da uzun sürebiliyormuş şimdi 1-2 haftalık deneme için uzun süre uğraşmak garip olur. Normalde TTNET'te sorun yoktu, son zamanlarda olmaya başladı. TurkNet'te zaten şu anki altyapıyı kullanacağından sorun olacağını düşünmüyorum. Doğru mudur?

Bağlama aşaması da uzun sürebiliyormuş şimdi 1-2 haftalık deneme için uzun süre uğraşmak garip olur. Normalde TTNET'te sorun yoktu, son zamanlarda olmaya başladı. TurkNet'te zaten şu anki altyapıyı kullanacağından sorun olacağını düşünmüyorum. Doğru mudur?
Emin olamadığım konu bu zaten :) Mağdur olmanızı istemediğim için yanlış bilgi vermeyeyim.

Son durum nedir? Geçmek istiyorsanız size baştan sona yardım etmek isterim.

Babamın arkadaşları babamın aklına Türk Telekom'u sokmuşlar gitti yine Türk Telekom'a sözleşme imzaladı bir de belgeleri falan yollamıştık her şeyi iptal ettirdi. Gitti yine kendi bildiğini yaptı. Hem kendi parası fazla gitti hem de olan bize oldu eskisinden yavaş internet aldı :D. Hayırlısı diyelim.

Geri
Yukarı