TTNET'ten TurkNet'e geçilir mi?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki internet fiyatları bayağı bir zamlandı. 4 Mbps internet TTNET'te 65 TL. Bence bu fiyata göre hızı çok düşük dedim ve TürkNet'in sitesine baktığımda 35 Mbps'nin 65TL olduğunu gördüm. Ve tahmin ettiğiniz üzere TürkNet'i daha uygun buldum. Daha önce hiç Turknet kullanmadım size sorum hizmeti nasıl, altyapısı nasıl veya memnun musunuz? Bu soruları cevaplarsanız sevinirim. İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğunuz semtde turknet varmı? Turknet bazı bölgelerde ttnet alt yapısı kullanıyor ve kampanya dışı fiyatlar uyguluyor.

Kullanan kimse sorsam internetten memnun olduğunu fakat müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu söylüyor.

Türk Telekom, port fiyatlarına %66 zam yaptı. Daha onaylanmadı ama onaylanmayacağını sanmıyorum. Türknet ise bunun vergilerle bize etkisi %86 oluyor diye belirtmişti. Yakın zamanda Türknet'in fiyatları hemen hemen 2 katına çıkarması olası. Bence şuanda yapılabilecek en iyi şey 2019'dan önce taahhütlü paket almak. En azından AKN'siz sistemi, fiyatları oturtana kadar. Türknet'in taahhütsüz olması bu durumda dezavantaj yaratıyor. İSS taahhütleri çift taraflı oluyor çünkü.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki internet fiyatları bayağı bir zamlandı. 4 Mbps internet TTNET'te 65 TL. Bence bu fiyata göre hızı çok düşük dedim ve TürkNet'in sitesine baktığımda 35 Mbps'nin 65TL olduğunu gördüm. Ve tahmin ettiğiniz üzere TürkNet'i daha uygun buldum. Daha önce hiç Turknet kullanmadım size sorum hizmeti nasıl, altyapısı nasıl veya memnun musunuz? Bu soruları cevaplarsanız sevinirim. İyi forumlar!
Genel okuduklarım;
Kapatmadan geçiş yapmak,ilk başlarda sıkıntı olabiliyor düzeldikten sonra sıkıntı olmuyor,alt yapına güveniyorsan geç gibi şeyler

Ben öyle yaptım. Geçen yıl Ekim ayında TurkNet'e geçtim. Ancak evimize gelen kablo altyapısını düzelttikten sonra.👍

TTNet'ten nereye geçseniz kârdır.
TTNet alt yapınız varsa, iptal etmeden geçiş yaparsanız da port sıkıntısı da çekmezsiniz. Aynı portu tanımlayacaklar size. O yüzden direkt başvuru yapın, transfer işlemi olsun. İptal - yeni başvuru ile uğraşmayın.

Teknoloji işi biraz şans işi. İnternet kalitesi olarak ben memnunum, birkaç kez sorun yaşadım ama halledildi. Eğer abone olursan tavsiyem kendi sitesi üzerinden değil de Donanımhaber veyahut Twitter'daki müşteri hizmetleri hesapları üzerinden başvuru yapman ordan daha hızlı halledersin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı