TurkNet'e geçilmeli mi?

Superonline taahhüdüm kasım'da bitiyor ve TurkNet'e geçmeyi planlıyorum. Aynı fiyata 25 Mbit'dense 100 Mbit internet almak daha mantıklı gibi duruyor. Fakat aklıma takılan birkaç soru var. Superonline fiber bağlantı, TurkNet ise VDSL. Ping gibi durumlarda fazla farklılık yaşar mıyım? Bir de ileride GigaFiber kampanyası gelene kadar 2. el ZyXEL VMG1312-T20b tarzı bir modem işimi görür mü?

Bizimkileri ikna edemedim 120 TL'ye 16 Mbit internete razı olacaklardı, ben riske atmadan gittim hemen kendi üstüme TurkNet'e geçtim. Ben 99 liraya 50 Mbit download 8 Mbit upload alıyorum (altyapım en fazla bunu destekliyor) TurkNet ile ilgili kesinlikle hiçbir sorun yaşamadım. 1 günde kurulum yapıldı ailem de gayet memnun en başta firma ismini daha önce duymadıkları için tedirginlerdi şu an iyi ki bunu almışsın diyorlar. Yani yüksek Mbit internet almak istiyorsan kesinlikle öneririm zaten beğenmezsen veya sorun yaşarsan ilk ay iade edebiliyorsun. Eğer yüksek Mbit ile işim yok benim için ping önemli diyorsan o konuda fiber internet çok daha iyi.

Netspeed'e göz atın.
68 Mbit gözüyor Netspeed'te o yüzden pek ilgimi çekmedi.
Benim de Kasım da bitiyor gigafiber altyapısı var ben direk gecicem
Gigafiber olsa beklemezdim bile de işte...
Bizimkileri ikna edemedim 120 TL'ye 16 Mbit internete razı olacaklardı, ben riske atmadan gittim hemen kendi üstüme TurkNet'e geçtim. Ben 99 liraya 50 Mbit download 8 Mbit upload alıyorum (altyapım en fazla bunu destekliyor) TurkNet ile ilgili kesinlikle hiçbir sorun yaşamadım. 1 günde kurulum yapıldı ailem de gayet memnun en başta firma ismini daha önce duymadıkları için tedirginlerdi şu an iyi ki bunu almışsın diyorlar. Yani yüksek Mbit internet almak istiyorsan kesinlikle öneririm zaten beğenmezsen veya sorun yaşarsan ilk ay iade edebiliyorsun. Eğer yüksek Mbit ile işim yok benim için ping önemli diyorsan o konuda fiber internet çok daha iyi.
Yıllardır fiber kullanmıyor olsam düşünmezdim de şimdi aklım karıştı biraz.

Geri
Yukarı