TurkNet'e geçiş sürecinde ne kadar masraf çıkar?

BarışBhr

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Gigabyte RTX 3060 Windforce 12GB OC Edition
Ram: G.Skill Ripjaws 2x8GB DDR4 3200mhz
Anakart: Gigabyte B450M-K 3600mhz OC mATX
Depolama: Kingston 1TB NV2 Gen4x4 NVMe M.2 SSD
Kasa: Thermaltake Versa T25 RGB TG 550W
Merhaba. Şu anda Superonline internetim var ve taahhüt süresi Ağustos'ta bitecek. TurkNet GigaFiber altyapımızın da olduğunu öğrendim. Taahhüt bittikten sonra TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Tahminen bu geçiş sürecinde ne kadar masraf çıkabilir? Kurulum ücreti vb.

Merhaba. Şu anda Superonline internetim var ve taahhüt süresi Ağustos'ta bitecek. TurkNet GigaFiber altyapımızın da olduğunu öğrendim. Taahhüt bittikten sonra TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Tahminen bu geçiş sürecinde ne kadar masraf çıkabilir? Kurulum ücreti vb.
Merhaba, sadece kurulum ücreti yansıyacaktır. Farklı bir tutar faturanıza yansımaz ve başvuru sürecinde alınmaz. 300 TL değerindeki kurulum ücreti faturanıza yansıtılır.

Merhaba, sadece kurulum ücreti yansıyacaktır. Farklı bir tutar faturanıza yansımaz ve başvuru sürecinde alınmaz. 300 TL değerindeki kurulum ücreti faturanıza yansıtılır.

Peki TurkNet başvurusunu taahhüt bitmeden ne kadar önce yaparsam sağlıklı olur? Kusura bakmayın biraz geç cevap verdim.

Genelde bağlanması çok sürmüyor ben Türk Telekom taahhüdüm bittikten sonra iptal edip aynı gün GigaFiber'e başvuru yaptım 2 gün sonra gelip kurdular hemen kullanmaya başladım.

Geri
Yukarı