TurkNet'e geçiyorum, nasıldır?

Just Just Okay?

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve memnun değildim. Anlaşmam bitmeden hattımı kapattılar. Aradığımda böyle bir kullanıcı numarası, hizmet numarası bulunamamakta bizim tarafımızdan kapatılmış denildi. Ben tabi direk internet arayışına girdim ve uzun süredir gözüme batan TurkNet'i seçtim. Sistemlerinde 35 mbps hız alabileceğimi söylediler tamam dedim ve işlemleri başlattım. Bunu Cuma günü yaptığımdan yarın yani Pazartesi kimliğimin resmini ve gönderildiği evrakları kargo ile yollamamı istediler, tamam dedim ve kapattım. Şimdi sorum şu internette aslında çok Turknet pişmanlıktır diye yorum gördüm ama çok öven de var. Sakarya'da yaşıyorum. Sizce iptal ettirmeli miyim? Edersem hangi internet daha iyi olur? Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkan varsa Superonline kullanın. Turknet'te memnun olan çok kişi var. Memnun olmasanız bile her durumda TTnet denen firmadan iyidir.

Bence ilk ay dene. Beğenmez isen iptal edip para vermeden kapatabilirsin hattı. Sonra diğer firmaları dönersin.

1 yıldan fazla süredir kullanıyorum. Ayriyeten 2 arkadaşımı ve 1 de kuzenimi TurkNet'e geçirdim. Gayet de memnunlar. Seçim zamanı aşırı kopmalar oluyordu fakat şu an gayet iyi düzelmiş durumda.

Davet Kodu: TWU38OC11WFY
Kullanarak 1 Ay Ücretsiz Kullanabilirsin.

Ben 5 aydır TürkNet kullanıyorum. İlk başlarda aktivasyon sıkıntısı oldu, 2 Hafta sonra düzeldi, Sıkıntısız kullanıyorum, Tabi ev telefonu 5 aydır çeviri sesi yok 5 aydır destek kaydı açıyorum yapamadılar. İnternet geceleri TürkNet'in yurtdışı çıkışları "Twitch.tv" zayıf olduğu için takılmalar oluyor, Bunu'da dns değiştirecek halledebilirsin. Torrent,Steam genelde 4.2/Mb iniyor. Upload 2.6/Mb en fazla filtre kaynaklı heralde.

Anlamadığım sizin izniniz olmadan internet aboneliğini nasıl iptal edebiliyorlar? Hiç tepki vermediniz mi?
Açıkçası bende anlamadım ama benim işime geliyor pek bir tepki vermedim biraz kızmaktan başka sonuçta internet bağlanana kadar bekleyeceğim ve bunu bana bildirmiyorlar TTnet zaten tam bir dolandırıcı bunun haricinde her şeye geçebilirim gerçekten.

[Düzenleme] Dostlar ben TurkNet'e geçtim sonunda internetimi bağladılar ve müthiş gerçekten. Evet müşteri temsilcisi kalitesiz fakat interneti çok iyi be.

İnternetimin hızını görürsünüz.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türknet'e gidiyor enis, tüm sorularının cevaplarını alırsın videoda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…