TurkNet'e geçiyorum, nasıldır?

Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve memnun değildim. Anlaşmam bitmeden hattımı kapattılar. Aradığımda böyle bir kullanıcı numarası, hizmet numarası bulunamamakta bizim tarafımızdan kapatılmış denildi. Ben tabi direk internet arayışına girdim ve uzun süredir gözüme batan TurkNet'i seçtim. Sistemlerinde 35 mbps hız alabileceğimi söylediler tamam dedim ve işlemleri başlattım. Bunu Cuma günü yaptığımdan yarın yani Pazartesi kimliğimin resmini ve gönderildiği evrakları kargo ile yollamamı istediler, tamam dedim ve kapattım. Şimdi sorum şu internette aslında çok Turknet pişmanlıktır diye yorum gördüm ama çok öven de var. Sakarya'da yaşıyorum. Sizce iptal ettirmeli miyim? Edersem hangi internet daha iyi olur? Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum. :kıkırda::kıkırda:
TürkNet'i 3 yıldır kullanıyorum ve 3 ayda 1 kesinti yaşıyorum oda arada sırada. İlk geçtimizde fiber altyapı yoktu ve 2 sene böyle kullandık. Geçen sene yapıldı ve şuan 50Mbps'e kadar destekliyor ve ben Youtube'ye video atan ve Twitch'de yayın yapan birisi olarak çok iyi bir internet. Öneririm. Müşteri hizmetlerinde hiçbir sıkıntı yaşamadım şu zamana kadar.

TürkNet'i 3 yıldır kullanıyorum ve 3 ayda 1 kesinti yaşıyorum oda arada sırada. İlk geçtimizde fiber altyapı yoktu ve 2 sene böyle kullandık. Geçen sene yapıldı ve şuan 50Mbps'e kadar destekliyor ve ben Youtube'ye video atan ve Twitch'de yayın yapan birisi olarak çok iyi bir internet. Öneririm. Müşteri hizmetlerinde hiçbir sıkıntı yaşamadım şu zamana kadar.
Zaten bağlattım bu yazıyı yazdıktan bir 2 gün sonra internetimi açtılar ve herşey yolunda Telekom 24 hızın üstüne çıkamayacağımı söyledi Turknette 30'dan aşağı inmiyor ama mh hizmetleri telefondan biraz ilgisiz olduğunu söyleyebilirim fakat kendi sitelerinde veya twitter da müthiş :))

şu test için kullan diyenlere bakma kardeşim, sözde öyle sırf iptal etmemek için cevap dahi vermiyolar mesejlara zaten sesli ulaşmak diye bir şey yok

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı