TurkNet'e geçme

Nereqla

Kilopat
Merhaba, 1 ay sonra Türk Telekom üzerindeki taahhüdüm bitecek. Ben de bu vesile ile TurkNet'e geçip bir denemek istedim. Şimdi sorum şu, taahhüdüm bittikten sonra mı geçiş yapmalıyım yoksa bitmeden TurkNet sitesi üzerindeki internetim var seçeneği ile mi devam etmeliyim? Hangisi benim için daha yararlı ve faydalı olur?

turknet-secenek.png

(Modem marka-model: ZyXEL VMG3313-B10A)

external-content.duckduckgo.com.jpg

İkinci sorum ise, taahhüdüm bittiken sonra modem bende kalacak mı emin olamadım, internet faturam üzerinde modem taksit ücretlendirmesi bulunmakta, yani bu modemin parasını ödediğime göre bende kalacak olmalı değil mi?

taksikt1.png

taksiit2.png

Tabii burada da iki problem var, taahhütle birlikte bu taksitlendirme bittikten sonra bende kalacak olsa bile acaba taahhüt sonlanmadan geçiş yaparsam modeme ne olacağı? Cayma bedeli içinde modemin taksit ücreti de var mıdır? Varsa güzel olur çünkü yeni bir modeme geçmek istemiyorum.
Tabii TurkNet bu modem üzerinden bana internet sağlayabilir mi onu da bilmiyorum. Eğer burada da problem varsa söylerseniz çok sevinirim.
Not: TurkNet'in bana verebileceğini söylediği hız 67Mbps. Türk Telekom paketim ise 24Mbps.

Merhaba, 1 ay sonra Türk Telekom üzerindeki taahhüdüm bitecek. Ben de bu vesile ile TurkNet'e geçip bir denemek istedim. Şimdi sorum şu, taahhüdüm bittikten sonra mı geçiş yapmalıyım yoksa bitmeden TurkNet sitesi üzerindeki internetim var seçeneği ile mi devam etmeliyim? Hangisi benim için daha yararlı ve faydalı olur?

Eki Görüntüle 1291381

(modem marka-model: ZyXEL VMG3313-B10a)

Eki Görüntüle 1291380

İkinci sorum ise, taahhüdüm bittiken sonra modem bende kalacak mı emin olamadım, internet faturam üzerinde modem taksit ücretlendirmesi bulunmakta, yani bu modemin parasını ödediğime göre bende kalacak olmalı değil mi?

Eki Görüntüle 1291391

Eki Görüntüle 1291390

Tabii burada da iki problem var, taahhütle birlikte bu taksitlendirme bittikten sonra bende kalacak olsa bile acaba taahhüt sonlanmadan geçiş yaparsam modeme ne olacağı? Cayma bedeli içinde modemin taksit ücreti de var mıdır? Varsa güzel olur çünkü yeni bir modeme geçmek istemiyorum.
Tabii TurkNet bu modem üzerinden bana internet sağlayabilir mi onu da bilmiyorum. Eğer burada da problem varsa söylerseniz çok sevinirim.
not: TurkNet'in bana verebileceğini söylediği hız 67Mbps. Türk Telekom paketim ise 24Mbps.

Tek bir soruya cevap vereceğim Türk Telekom modemi geri alabilir.

Eki Görüntüle 1291381

(modem marka-model: ZyXEL VMG3313-B10a)

Eki Görüntüle 1291380

Eki Görüntüle 1291391

Eki Görüntüle 1291390

not: TurkNet'in bana verebileceğini söylediği hız 67Mbps. Türk Telekom paketim ise 24Mbps.

Hocam evinizde internet varsa varı seçin TurkNet iptal işleminizi sizin yerinize uğraştırmadan port kaybetmeden yapıyor. @500498

Modem onda kalmayabilir Türk Telekom Tivibu vardı evde iptal ettircektik Tivibu uydusunu istediler götürmessek 400 TL vereceğimizi söylediler.
Uydu farklı modem farklı.
Birde modem ücretini taksit ile almışlar.
Şimdi sorum şu, taahhüdüm bittikten sonra mı geçiş yapmalıyım yoksa bitmeden TurkNet sitesi üzerindeki internetim var seçeneği ile mi devam etmeliyim? Hangisi benim için daha yararlı ve faydalı olur?

Var olanı seçeceksiniz.
Taahhüt bitse bile internet aboneliği devam eder.
Tabii TurkNet bu modem üzerinden bana internet sağlayabilir mi onu da bilmiyorum
Sağlar.

TurkNet müşteri hizmetlerini arayıp onlar ile beraber bir üyelik başlatırsanız her detayı sorma imkanınız oluyor. Ben öyle yaptım ve internetten başvurunca aklıma takılacak çoğu şeyi onlara sorma fırsatı buldum. Aklımda bir soru işareti kalmadan geçiş yaptım.

Cevap veren herkese teşekkürler. O zaman sanırım taahhüt bitmeden bir Türknete ulaşıp onlardan destek almam gerekecek ve hali hazırda internetim varken geçiş yapmam daha iyi bir çözüm gibi. Sanırım forumda Türknet destek hizmeti veren insanlar da var onlardan da bir cevap gelirse daha iyi olur, birkaç güne de Türkneti arayacağım.

Cevap veren herkese teşekkürler. O zaman sanırım taahhüt bitmeden bir TurkNet'e ulaşıp onlardan destek almam gerekecek ve halihazırda internetim varken geçiş yapmam daha iyi bir çözüm gibi. Sanırım forumda TurkNet destek hizmeti veren insanlar da var onlardan da bir cevap gelirse daha iyi olur, birkaç güne de TurkNet'i arayacağım.

Türk Telekom aboneliğinizin ne zaman biteceğini TurkNet müşteri hizmetlerine söyleyin ve TurkNet'e kayıt olun onlar Türk Telekom aboneliğiniz ne zaman biterse hizmeti başlatır modem de sizde kalır ayrıca bizde aynı şeyi yaşıyoruz modem değiştirmeseniz de olur ancak TurkNet'in hizmetindeyken Türk Telekom modeminden internet hızı sorunu yaşarsanız modemi de değiştirirsiniz içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı