TurkNet'e geçmeli miyim?

Zınar Acar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, önümüzdeki günlerde Türksat Kablonet ile sözleşmemizi bitireceğiz. TurkNet'e sizce geçmeli miyim? Altyapı sorguladım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220907-024606.png
    Screenshot_20220907-024606.png
    162,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20220907-024601.png
    Screenshot_20220907-024601.png
    138,1 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Boşver türkneti. Ben kullanıyordum ard arda zam yaptılar. Çıktım Netspeed e geçtim. Aynı hızı veriyor neden daha çok para vereyim.

Türknet, söz verdiği fiyat politikasını uygulamadığı için iptal etmek zorunda kaldım. Millenicom'a geçtim. 2 gün ara ile ard arda zam yapmaları hoş bir durum değil. Güzel hizmet aldım orası doğru. Şuan bence Türknet kullanmanın tek bahanesi GigaFiber olmalı bence.

Hocam TT altyapısında TurkNet'i unutun bugün Millenicom'a geçiş yaptım tek farkı sadece ping pop farkından dolayı ufak bir artış var türknetde Valorant'ta 6 ms alırken Millenicom'da 8 ms oldu bu değer CS de 40-45'di 47-52 aralığında tabii biraz daha iyi olsun istiyorsanız Netspeed geçilebilir pop farkından dolayı ama 10 TL daha pahalı.

Fiyat politikası kötü olmasa tavsiye ederdim kesinlikle fakat yaptıkları zamdan sonra diğer oparetörler daha mantıklı olacaktır (GigaFiber yoksa bölgenizde) ben TurkNet kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama.

Arkadaşlar, önümüzdeki günlerde Türksat Kablonet ile sözleşmemizi bitireceğiz. TurkNet'e sizce geçmeli miyim? Altyapı sorguladım.
Merhabalar, taahhüttsüz olarak hizmet veriyoruz. Hizmetimizi istediğiniz zaman deneyimleyebilir ve memnun kalmazsanız dileğinizde iptal ettirebilirsiniz.

Geri
Yukarı