TurkNet'e geçmeli miyim?

onrgo

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, TürkTelekom kullanıcısıyım yıllardan beri. Eskiden sorunlar yaşasamda son yıllarda pek sorun yaşamadım 100 Mbps hızı TurkNet'te de alıyor olacağım sözleşmem bitmişken geçmeli miyim sizce? Kullanan arkadaşlar artıları vs. tecrübelerini aktarabilir mi? Ve uzun yıllardır aynı modemi kullanıyorum geçtiğim takdirde modem yenilemesi yapıyor mu TurkNet?

Ben TurkNet önermiyorum kesinlikle. Sorun çıktı, çözmek yerine günlerce saçmasapan farklı bir konu ile ilgiliymişçesine geçiştirdiler, en son çıkıp başka sağlayıcıya geçecektim ama sorunumu kendim çözdüm ve geçmedim çünkü 10 ay için güzel bir miktar ödedim. Eğer altyapınla ilgili bir sorun çıkmazsa gayet iyiler ve de 1000 Mbps yoksa direkt unutulmalı TurkNet. Farklı sağlayıcılara kesinlikle yönelin.

Hocam ping değerinizde düşüş olabilir. Onun dışında upload ve dowland hızlarınız pek etkilenmez. 100 kullanıyorsanız ve 100'lük pakete geçecekseniz hız testlerinde hemen hemen aynı hızları alırsınız

Bence taahhütlü internet kullanmaya devam edin. Bir kere sözleşme yapıyorsunuz fiyat değişmeden kullanıyorsunuz. Enflasyonla mücadele için gayet mantıklı oluyor.

Selamlar, TürkTelekom kullanıcısıyım yıllardan beri. Eskiden sorunlar yaşasamda son yıllarda pek sorun yaşamadım 100 Mbps hızı TurkNet'te de alıyor olacağım sözleşmem bitmişken geçmeli miyim sizce? Kullanan arkadaşlar artıları vs. tecrübelerini aktarabilir mi? Ve uzun yıllardır aynı modemi kullanıyorum geçtiğim takdirde modem yenilemesi yapıyor mu TurkNet?
Netspeed öneririm, bi göz atın sitelerine derim. Ben memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı