TurkNet'e geçmeme rağmen Paket kaybı devam ediyor

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Merhaba, bugün TurkNet'e geçiş yaptım hattım açıldı. Fakat internet hızım hala bir önceki değiştiğim firmanın hızı gibi 200/10. mevcut devam eden paket loss sorunum halen devam ediyor. TurkNet'te fiberde başka modem kullanabiliyor muyuz acaba? Duruma göre modem değiştirsem daha iyi olabilir.

Dosya Ekleri

• paket loss.png
    paket loss.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 39
Demek ki altyapınız iyi değil.

ISS değiştirmek altyapınızın değiştiği anlamına gelmiyor. Bu yüzden aldığınız değerler de değişmiyor.
İlk eve taşındığım zamanki modemi değiştirip yeni modem getirdiler ondan sonra bu şekilde oldu.

Demek ki altyapınız iyi değil.
Hız olarak bir problem yok diyor değerleriniz mükemmel diyor ama paket loss u çözemiyorlar

Merhaba, bugün TurkNet'e geçiş yaptım hattım açıldı. Fakat internet hızım hala bir önceki değiştiğim firmanın hızı gibi 200/10. mevcut devam eden paket loss sorunum halen devam ediyor. TurkNet'te fiberde başka modem kullanabiliyor muyuz acaba? Duruma göre modem değiştirsem daha iyi olabilir.
Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili online işlem merkezinden destek kaydı oluşturdunuz mu?

Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili online işlem merkezinden destek kaydı oluşturdunuz mu?
Valla hocam sizin ne yaptığınızı anlayamadım. Turknet müşteri temsilcisi geçişiniz onaylandı kullanıma başlayabilirsiniz dedi. Bu sabah netspeed arıyor sorunumu çözmek adına. Evden çıkarken sorun devam ediyordu.

Valla hocam sizin ne yaptığınızı anlayamadım. Turknet müşteri temsilcisi geçişiniz onaylandı kullanıma başlayabilirsiniz dedi. Bu sabah netspeed arıyor sorunumu çözmek adına. Evden çıkarken sorun devam ediyordu.
Aktivasyon kayıt numaranızı iletir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı