TurkNet'e geçmeye değer mi?

TurkNet'te tek fiyat politikası var. 16 Mbps ve 100 Mbps hatta 1000 Mbps abonesi aynı parayı ödüyor. Bu yüzden altyapınız 50 Mbps veya üzeri bir hız destekliyorsa TurkNet iyi bir seçenek oluyor. Ama altyapınızın desteklediği hız 8-16-24-35 Mbps civarında ise TurkNet pahalı kalıyor diğer firmalara göre.

Arkadaşlar Kablonet'e baktım fiber alt yapısı olduğunu söylüyor apartmanımda. Değer mi?
Kablonet hepsinden iyi hocam bence. 5-6 aydır kullanıyorum çok memnunum. Paketlere zam geldiği için 100 Mbit pakedini alamadım 25 Mbit olanını aldım ona rağmen çok memnunum, ping diye bir şey yok resmen unuttum. Kablonet varsa hiç diğer VDSL Fiber falan bulaşma derim ben, tabi karar senin. :)

Kablonet hepsinden iyi hocam bence. 5-6 aydır kullanıyorum çok memnunum. Paketlere zam geldiği için 100 Mbit pakedini alamadım 25 Mbit olanını aldım ona rağmen çok memnunum, ping diye bir şey yok resmen unuttum. Kablonet varsa hiç diğer VDSL fiber falan bulaşma derim ben, tabii karar senin. :)

Apartmanımda fiber alt yapısı olduğu için modem kiralama bedeli dahil olarak ön başvuru oluşturdum. Bugün ben işte iken aradılar 18 yaş üstü birisi gerekiyormuş. Kardeşim evde olduğu için kurulum yapamadık. İnşallah yarın gelip kurdurucam. Memnuniyetimi buraya güncelleyeceğim. Hayırlı geceler.

Neden öyle dediniz.

Merhaba. Bugün ekip gelip kurulumu yaptı. Yeni modem ile dairenin duvarını delip kablo geçirdiler. Hız testi yaptığımda maksimum 94 Mbps gördüm. Altyapı testlerinde 97 olarak gözüküyordu. Bir de binada fiber var. Oyun indirirken 11 12 10 arası indiriyor. Bu 94 Mbps çıkma olayı normal bir değer midir?

Son düzenleme:
Apartmanımda fiber alt yapısı olduğu için modem kiralama bedeli dahil olarak ön başvuru oluşturdum. Bugün ben işte iken aradılar 18 yaş üstü birisi gerekiyormuş. Kardeşim evde olduğu için kurulum yapamadık. İnşallah yarın gelip kurdurucam. Memnuniyetimi buraya güncelleyeceğim. Hayırlı geceler.

Merhaba. Bugün ekip gelip kurulumu yaptı. Yeni modem ile dairenin duvarını delip kablo geçirdiler. Hız testi yaptığımda maksimum 94 Mbps gördüm. Altyapı testlerinde 97 olarak gözüküyordu. Bir de binada fiber var. Oyun indirirken 11 12 10 arası indiriyor. Bu 94 Mbps çıkma olayı normal bir değer midir?

Evet normal -+6 değer değişebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı