TurkNet'e geçmeye değer mi?

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba. Taahhüdüm bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Bana bu değerleri verebileceklerini vadediyor sorguladığımda. Geçilmeye değer mi? Veya performanslı başka ISS var mıdır onerebılecegınız?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 46
Bence geçilir ama daha düşük fiyatlı rakipleri var. Millenicom daha ucuza veriyor aynı hizmeti altyapın sağlamsa ikisi de düzgün hız verir.

Turkcell kullanıyordum. Sözleşmem bittiği gibi TürkNet'e geçtim. Uzun yıllar 8 Mpbs kullandım. Şimdi Türknet alt yapısını getirdi. 1 Gigabit hız alıyorum. Eğer alt yapısı var ise kesinlikle değer.

Merhaba. Taahhüdüm bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Bana bu değerleri verebileceklerini vadediyor sorguladığımda. Geçilmeye değer mi? Veya performanslı başka ISS var mıdır onerebılecegınız?

Değerler ne hocam ve ek olarak 1 1.5 aydır tam tarihini tam hatırlamıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım müşteri hizmetleri bayağı ilgililer hatta instagrarımda veya Technopat Sosyal'den bile yardımcı oluyorlar şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım söyledikleri değerden yüksek değerde veriyorlar mesela bana 105-115'e 8-9 veriyor şu anda ama 100e 8 denmişti. Eğer geçmek istersen kod verebilirim ikimizde 1 ay ücretsiz kullanabiliriz.
Eğer sormak istediğin soru var ise cevaplayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı