TurkNet'e geçmeye değer mi?

leeperry42

Hectopat
Aktif bir Superonline kullanıcısıyım ve asla ama asla memnun değilim. Şu an da Vodafone, Türk Telekom ve TurkNet'e geçme imkanım var. Bu üçünden en mantıklısı TurkNet gibi göründü ama önerilerinize açığım. Sizce TurkNet'e geçmeye değer mi?

Ayrıca bulunduğum bölgedeki hız değerleri şu şekilde

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31,9 KB · Görüntüleme: 34
Kendi GigaFiber altyapısına geçmiyorsanız değmez, 50Mbps için 169.90TL vermek mantıklı değil.

Ben de Fiber olan versiyonu kullanıyorum, bugün işlemleri başlattım GıbırNet'e geçiyorum. Hız konusunda memnunum. Vaat edilenin de üzerinde bir hız alıyorum, fakat fiyat neticesinden dolayı geçmek durumundayım.

Yaşadığınız yere ve altyapınıza göre bu sorunun cevabı değişir. Altyapınız TT fiber veya GigaFiber değilse TurkNet'in cazibesi yok. Bu internet için benden 170 lira istediler mesela...

Ekran Resmi 2022-08-26 20.17.45.png

Sizden de 50 Mbps VDSL için 170 lira alacaklarını düşünürseniz yine de değmez. 50 Mbps Türk Telekom'da bile aynı fiyat zaten diğer ufak firmaları saymıyorum. Daha uygun firmalar kesin vardır.

Doğrudan Türk Telekom'dan alacak olursanız hele 2 yıl kafa rahat olur... Öyle iki ayda bir TurkNet'e zam geldi derdi olmaz hem.
Ekran Resmi 2022-08-26 20.21.32.png

Aktif bir Superonline kullanıcısıyım ve asla ama asla memnun değilim. Şu an da Vodafone, Türk Telekom ve TurkNet'e geçme imkanım var. Bu üçünden en mantıklısı TurkNet gibi göründü ama önerilerinize açığım. Sizce TurkNet'e geçmeye değer mi?

Ayrıca bulunduğum bölgedeki hız değerleri şu şekilde
Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 169.90 TL'ye veriyoruz. Altyapınızı İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Sizi de aramızda görmek isterim 😇

Geri
Yukarı