TurkNet'e Modem Değişikliği

hlpss

Femtopat
Daha fazla  
Selam Türk Telekom'dan TurkNet'e geçecegim. 2 yıllık TTNET maceramı size kısaca anlatayım. 100 TL'ye 35 hız alıyordum. Bu ay bitti, genelde hız anlamında iyiydi. Tek sıkıntı baglantı problemi değil, modem arızasıydı. Bunu belirtmek istedim. Modemi son 3 aya kadar değiştirmeleri için canımı dişime taktım. Modem sanki bataryası olmayan laptop, gibi sanki periler gelip fişini çekip geri hemen takıyordu ve 3 4 dakika ne küçük o splinter denilen fiber kutusu ne de modeme internet geliyordu. Aradım aradım aradım en sonunda sadece modem değiştridiler. Küçük kutu aynı kaldı. TP-Link'ten Vestel DGW9000 daha kötüsüne geçtim. O da 1 2 gün iyiydi şimdi o da aynı şekil hem kapanıyor, hem de baglantı kopuyor. Taahhüttüm bitecekti. Aradım, söyledim 4 adet kadın müşteri hizmetlerine hiçbiri anlamadı beni güncelleme yapıyoruz dediler. Bende mecbur TurkNet bu kadar iyiyken neden olmasın diye geçiyorum. Başvurularım her şey tamam. Burada tek sıkıntı aynı modemi kullanacak olmam. TurkNet'ten anlayan biri veya benim bu durumu bilmeyen bir müşteri hizmetlerine nasıl anlatılır? Yardım edecek birini arıyorum. Arkadaşlar prizi ve o priz kablosunu tamamen tesisattan degiştirdim. Tek istegim TurkNet bu kadar iyi hız vs. verirken şu modemi benden alsın başka modem versinler yani ücretsiz olarak verdikleri modemle değişim yapsalar da olur ama bu uzun sürmesin. ne olur artık modem hem zaten fiber diye geçiyor. 100 hızı bana 80 verecek çünkü TTNET'te bile 35'lik nete 12 15 veriyordu. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül başvurum esnasında hızlıca değişim yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı