TurkNet'in 3 günlük kullanıma 1 aylık fatura göndermesi

eriador34

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 13 Şubat'ta TurkNet'e geçiş yaptım Türk Telekom'dan daha 3 gün oldu. 1 aylık fatura gelmiş bu neden kaynaklıdır + olarak davet kodu da kullandım. Bu çok saçma sistem tam 1 ay dolmadan fatura gelmesi. TurkNet kullananlar söyleyebilir mi bunu?

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2022-02-16 035432.png
    Ek Açıklama 2022-02-16 035432.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet ön ödemeli olarak hizmet veriyor. Dolayısıyla 13 Şubat - 13 Mart dönemi faturanız olacak bu.

Ek olarak, davet kodu ilk fatura ödendikten sonraki ay için geçerli oluyor.

TurkNet ön ödemeli olarak hizmet veriyor. Dolayısıyla 13 şubat - 13 Mart dönemi faturanız olacak bu.

Ek olarak, davet kodu ilk fatura ödendikten sonraki ay için geçerli oluyor.

Anladım teşekkür ederim ön ödeme sistemini bilmiyordum biraz cahilliğime geldi o kısım diğer ISS'ler gibi 1 aydan sonra gelmedi fatura şaşırdım bir an.

Arkadaşlar, 13 Şubat'ta TurkNet'e geçiş yaptım Türk Telekom'dan daha 3 gün oldu. 1 aylık fatura gelmiş bu neden kaynaklıdır + olarak davet kodu da kullandım. Bu çok saçma sistem tam 1 ay dolmadan fatura gelmesi. TurkNet kullananlar söyleyebilir mi bunu?
Merhabalar, TurkNet olarak ön ödemeli hizmet veriyoruz. Fatura ve Ödeme İşlemleri - Turknet bağlantısı size bu konuda yardımcı olabilir. Arkadaşını Getir indirimi ikinci ayki faturanıza indirim olarak uygulanıyor.

1 ay sonra fatura yollayanlar 12 ay yada 24 ay taahhüt istiyor. Türknet istemediği için ön ödemeli kullanıyorsun. Keşke hepsi Türknet gibi olsa.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı