TurkNet'in yaptığı zam

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. TurkNet'e yakın zamanda geçiş yaptım. Ben geçtikten sonra %17 zam yaptılar. Bu hep bu şekilde mi işliyor. Her sene yaklaşıl 15 20 lira zam mı yiyeceğiz. 75 lira olduğu zamanı hatırlıyorum sonra üzerine 10 ekleyip 85 yaptılar onu. Daha önce kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paket farketmeksizin 100TL, yani 12 Mbps'de 1000 Mbps'de 100TL.

Yine de; her geçen gün ekmek bile zamlanıyor. Geçen dışarı çıktım, çıkmaz olaydım. Öylesine girdiğim markette 600TL harcadım. Adam akıllı yiyecek bir şey bile alamadım ki. :/

TurkNet hala çok uygun fiyatı var. İkinci internet olarak bağlatmayı düşünüyorum.

Daha önce kullanmadım ama fiyatlardan haberim vardı hep. Zam yapmak zorundalar özellikle de bu sene. Zaten ülkede ucuzlayan bir şey yok o yüzden pek şaşırmamak lazım.

TurkNet 1000 Mbps 99.90 TL TTNET 337 TL Superonline 499 TL ilk üç ay sonra 999 TL bilmem anlatabildimmi her seye zam geliyor bu normal 15 lira bende kullanıyorum.
Paket fark etmeksizin 100TL, yani 12 Mbps'de 1000 Mbps'de 100TL.

Yine de; her geçen gün ekmek bile zamlanıyor. Geçen dışarı çıktım, çıkmaz olaydım. Öylesine girdiğim markette 600TL harcadım. Adam akıllı yiyecek bir şey bile alamadım ki. :/

TurkNet hala çok uygun fiyatı var. İkinci internet olarak bağlatmayı düşünüyorum.

TTNET'te 100 TL'ye 16Mbps anca veriyorlar TurkNet en iyisi taahhüt olayi yok.

fatura.png

TurkNet bir bakıma zam yapmakta haklı. Vergi denen bir şey var. Ayrıca altyapı hizmetleri dolar kuruna endeksli olduğu için internetin maliyeti günden güne artıyor. Benim Millenicom'dan aldığım 35/6 mbit 70 TL'lik hizmetten kesilen vergiler bu şekilde. Yani normalde vergi daha az olsa bu hizmetleri daha da ucuza kullanabiliriz. Hizmetin vergisiz bedeli 55 lira. 15 lirası vergi. Yani neredeyse %30 vergi ödüyoruz. İnternet hizmetinden vergi almasa 55 liraya firma da kazanacak ben de ucuza kullanmış olacağım ama zor.

Geri
Yukarı