TurkNet'te 1 haftadır internet kopuk

HaYTo

Kilopat
1 hafta oldu internetim kopalı :D

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-21_172223332.png
    resim_2022-04-21_172223332.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 38
Geçmiş olsun, bende 2 ay önce TurkNet'e geçtim ama çok memnun olduğum söylenemez. Günde 10-20 kez ort 1-2 dk süren kopmalar ve hız düşmesi oluyor. 75 Mbps kullanıyorum.

Geçmiş olsun, bende 2 ay önce TurkNet'e geçtim ama çok memnun olduğum söylenemez. Günde 10-20 kez ort 1-2 dk süren kopmalar ve hız düşmesi oluyor. 75 Mbps kullanıyorum.
Ben 4 senedir türk netteyim ama müşteri hizmetlerine düşme muhatap bulamıyorsun
1 tanesi tehdit etti adı aziz :) müşteri temsilcisi
1 tanesi fiber kablolarının yaydığı radyasyon yüzünden internetim kopuyormuş vs dedi :)
en son beni aramayın ne varsa burdan yazışlım dedim 1 haftadır internet yok verdikleri en son cevap :
Merhaba Hayto Bey,
Arızanızın saha ekiplerimize iletilmesi ile ilgili bazı sorunlar yaşamaktayız. Sorunların çözümü adına çalışıyoruz. Sizlere gelişmeleri aktaracağız.
İyi günler dileriz.
Merhaba Hayto Bey,
Arızanızın saha ekiplerimize iletilmesi ile ilgili bazı sorunlar yaşamaktayız. Sorunların çözümü adına çalışıyoruz. Sizlere gelişmeleri aktaracağız. Ayrıca arızanızı çözdükten sonra faturanızda düzenleme sağlayacağım.
İyi günler dileriz.

Son düzenleme:
Ben 4 senedir türk netteyim ama müşteri hizmetlerine düşme muhatap bulamıyorsun
1 tanesi tehdit etti adı aziz :) müşteri temsilcisi
1 tanesi fiber kablolarının yaydığı radyasyon yüzünden internetim kopuyormuş vs dedi :)
en son beni aramayın ne varsa burdan yazışlım dedim 1 haftadır internet yok verdikleri en son cevap :
Merhaba Hayto Bey,
Arızanızın saha ekiplerimize iletilmesi ile ilgili bazı sorunlar yaşamaktayız. Sorunların çözümü adına çalışıyoruz. Sizlere gelişmeleri aktaracağız.
İyi günler dileriz.
Merhaba Hayto Bey,
Arızanızın saha ekiplerimize iletilmesi ile ilgili bazı sorunlar yaşamaktayız. Sorunların çözümü adına çalışıyoruz. Sizlere gelişmeleri aktaracağız. Ayrıca arızanızı çözdükten sonra faturanızda düzenleme sağlayacağım.
İyi günler dileriz.
Merhabalar, probleminiz devam ediyor mu? Özel mesaj yoluyla iletişime geçtim.

Cahit Y. 23 Nisan 2022 12:07
Merhaba Hayto Bey,
Sizleri aradım fakat yanıt alamadım. Arızanız ile ilgili Türk Telekom ile yaptığımız görüşmelerde altyapınızın iptal edildiğini ve artık sizlere hizmet veremeyeceğimizi belirtmek isterim. Hizmetinizin iptalini Online işlemler üzerinden sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız sorun adına tekrar üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İptaliniz ardından kullanmadığınız günlerin iadesini sağlayacağız.
İyi günler dileriz.

Ben müşteri temsilcisi ile konuşurken demiştim ki bakın beni ve falan geçirmeyin. Ben yapada iyiyim dedim. Beni Türk Telekom ile muhatap etmeyin evi bombalar onlar yine de kaliteli hizmet vermezler. (aziz' söyledim) bana gülmüştü ukalaca
Bak aziz ne oldu adamlar bir nevi bombaladı 2-3 senedir ne güzel yapa da takılıyordum be. Adam beni neden vea geçirdin hayatım kaydı adamlar hattımı iptal etmiş.
Şimdi diyecekler bizim sucumuz yok bilmem ne vs. ee be adam ben size demedim mi beni neden vea geçirdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cahit Y.23 Nisan 2022 12:07
Merhaba Hayto Bey,
Sizleri aradım fakat yanıt alamadım. Arızanız ile ilgili türktelekom ile yaptığımız görüşmelerde altyapınızın iptal edildiğini ve artık sizlere hizmet veremeyeceğimizi belirtmek isterim. Hizmetinizin iptalini online işlemler üzerinden sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız sorun adına tekrar üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. İptaliniz ardından kullanmadığınız günlerin iadesini sağlayacağız.
İyi günler dileriz.

Ben musterı temsılcısı ıle konusurken demıstımkı bakın benı vea falan gecırmeyın ben yapada iyiym dedim beni turktelekom ile muhattp etmeyin evi bombalar onlar yinede kaliteli hizmet vermezler (aziz' söyledim) bana gülmüştü ukalaca
bak aziz ne oldu adamlar bir nevi bombaladı 2-3 senedir ne güzel yapada takılıyordum be adam beni neden vea geçirdin hayatım kaydı adamlar hattımı iptal etmiş
şimdi diyecekler bizim sucumuz yok bilmem ne vs. ee be adam ben size demedimmi beni neden vea geçirdiniz
Konuyu tüm detaylarıyla ilgili birime aktardım. En kısa sürede gereken işlem sağlanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı