TurkNet'te fiyat garantisi var mı?

Merhaba, ben TurkNet'e geçecektim ama babamın demesiyle içime bir kurt düştü. TurkNet fiyat garantisi veriyor mu? Yani vermiyorsa eğer biz geçtikten 1 ay sonra arayıp 90 TL yaptık gibi bir şey söylemeye hakları var mı? Babam haklı mı?
Aylar öncesinden E-posta ve SMS ile gerekli açıklamaları, sebeplerini ayrıntılı şekilde anlatıp zam yapabiliyorlar evet baban haklı. Bu arda gecmeyi dusunursen JKV19LY68YRL kodu ile 1 ay sen 1 ay ben ücretsiz kullanabiliriz.

Taahhüt yok zaten, büyük bir artış olursa çıkarsınız. Ama 10 TL vesaire zam geliyor genelde bu zam için de çıkmaya gerek yok.
Babam maalesef 3-5 kuruşun peşinde olan birisi.
Aylar öncesinden E-posta ve SMS ile gerekli açıklamaları, sebeplerini ayrıntılı şekilde anlatıp zam yapabiliyorlar evet baban haklı. Bu arda gecmeyi dusunursen JKV19LY68YRL kodu ile 1 ay sen 1 ay ben ücretsiz kullanabiliriz.
Dostum kodunu kullanmak isterdim. Ama maalesef bana Türknet'i öneren arkadaşların birinin kodunu kullandım. Aslında ilk kodunu söyleyen kişiden aldım haksızlık olmaması için. Başvuruları yaptık şimdi sadece belgeler kaldı babamın imzalaması gereken.

Babam maalesef 3-5 kuruşun peşinde olan birisi.

Dostum kodunu kullanmak isterdim. Ama maalesef bana Türknet'i öneren arkadaşların birinin kodunu kullandım. Aslında ilk kodunu söyleyen kişiden aldım haksızlık olmaması için. Başvuruları yaptık şimdi sadece belgeler kaldı babamın imzalaması gereken.
O zaman paşa paşa 2 yıl taahhüt imzalayacaksınız yapacak bir şey yok.

O zaman paşa paşa 2 yıl taahhüt imzalayacaksınız yapacak bir şey yok.
Taahhüt asla istemiyorum zaten lisedeyim babama bunu da belirteceğim. Büyük ihtimal 2-3 yıl sonra pek fazla görüşemeyeceğiz zaten. Şimdi bile babam imzalamış aslında TT'a imzalamış 16 mpbs 2 yıl taahhüt ben bu interneti 2 yıl daha çekemem. O yüzden geçeceğim Türknet'e 35 mpbs 85 Tl paşa paşa kullanırım. 2-3 yıla zaten paket fiyatları TT'da uçacaktır.
NetSpeed'te fiyat garantisi var 76 TL'ye 35 Mbps 94 TL 50'ya da 75 Mbps.
Onlarla 1 yıl sonra görüşeceğim. Çünkü cayma bedeline 1 kuruş bile vermiyorlar. Türknet 120 tl ödüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı