TurkNet'te internet siteleri anlık yavaşlıyor veya kesiliyor

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Merhaba TurkNet, son 2 gündür siteler bir anda hızlanıp yavaşlıyor veya kesilme oluyor. Bu durum özellikle bazı sitelerde dikkat çekiyor. Gecikme testi uyguladığımda bağlantının anlık kesildiğini veya yavaşladığını yani gecikmenin ciddi oranda arttığını tespit ettim. Giresun'dan bağlanıyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı? Sizce neden oluyor? Bir çalışma veya sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba TurkNet, son 2 gündür siteler bir anda hızlanıp yavaşlıyor veya kesilme oluyor. Bu durum özellikle bazı sitelerde dikkat çekiyor. Gecikme testi uyguladığımda bağlantının anlık kesildiğini veya yavaşladığını yani gecikmenin ciddi oranda arttığını tespit ettim. Giresun'dan bağlanıyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı? Sizce neden oluyor? Bir çalışma veya sorun mu var?
Bu sorunun cevabını en güzel Turknet verebilir. Bir kayıt açıp kontrol edilmesini istediniz mi?

Merhaba, online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız kontrol ederek sorunun neden kaynaklandığı konusunda bilgi vereceklerdir 🙏

Geri
Yukarı