TurkNet'te internete erişemiyorum

rilou

Hectopat
Makaleler
1
Hızlıca konuya geçeceğim.
TT'den F/P manasında memnun olmadığım için ben de TurkNet'e geçtim. Yolladıkları şifreyi modem arayüzüne girdim ve interneti aktif ettim. İlk birkaç gün internet aşırı yavaştı YouTube bile 20-30 saniyede açılıyordu fakat Speedtest sonuçlarımda herhangi bir sorun yoktu, vadettikleri hıza yakın değerler alıyordum. Birkaç güne düzelir herhalde dedim sonra yoluma baktım. Fakat son 2-3 gündür internete garip şekilde sadece telefonlarla girebiliyorum. Kablosuz bağlantıda sorun yok da diyemiyorum çünkü kardeşimin bilgisayarında da aynen bağlantı sorunu var. Kendi bilgisayarım modeme Ethernet'le bağlı, yok arkadaş onunla da erişilmiyor.

Online destek talebi açtığımda hız testi istediler, malum internete bağlı olmadığım için yapamadım. Sonrasında ilgileneceğiz, dediler ve baktığımızda bir sorun yok, cevabını aldım.

Nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
TT'den F/P manasında memnun olmadığım için ben de TurkNet'e geçtim. Yolladıkları şifreyi modem arayüzüne girdim ve interneti aktif ettim. İlk birkaç gün internet aşırı yavaştı YouTube bile 20-30 saniyede açılıyordu fakat Speedtest sonuçlarımda herhangi bir sorun yoktu, vadettikleri hıza yakın değerler alıyordum. Birkaç güne düzelir herhalde dedim sonra yoluma baktım. Fakat son 2-3 gündür internete garip şekilde sadece telefonlarla girebiliyorum. Kablosuz bağlantıda sorun yok da diyemiyorum çünkü kardeşimin bilgisayarında da aynen bağlantı sorunu var. Kendi bilgisayarım modeme Ethernet'le bağlı, yok arkadaş onunla da erişilmiyor.

Online destek talebi açtığımda hız testi istediler, malum internete bağlı olmadığım için yapamadım. Sonrasında ilgileneceğiz, dediler ve baktığımızda bir sorun yok, cevabını aldım.

Nasıl halledebilirim?
Benim internetimde çok yavaştı son bir kaç gün, 75 mbps paket vadedilmesine rağmen 50 mbps maksimum alıyordum. Destekle görüştüm, türk telekom ekibi evime geldi ve bağlantıları kontrol etti.
şu anda 75 mbps sabit alıyorum önceden 4 mbps civarlarına kadar düşüyordu. Destekle iletişime geçip daha detaylı anlatın.

Benim internetimde çok yavaştı son birkaç gün, 75 Mbps paket vadedilmesine rağmen 50 Mbps maksimum alıyordum. Destekle görüştüm, Türk Telekom ekibi evime geldi ve bağlantıları kontrol etti.
Şu anda 75 Mbps sabit alıyorum önceden 4 Mbps civarlarına kadar düşüyordu. Destekle iletişime geçip daha detaylı anlatın.

Hocam telefonlarla sorunsuz bağlanabilmek çok ilginç ama.

Nasıl halledebilirim?
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim😇

Yeni konular

Geri
Yukarı