TurkNet'te kalınılır mı?

Eren_16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bu sabah çoğu sitede TurkNet'in internet fiyatlarına zam uygulayacaklarını okudum. Yaklaşık fiyat 249, 99TL civarlarındaydı. Şu anda altyapım 75Mbps hıza kadar destekliyor ve TurkNet'te gayet başarılı bir şekilde bana ulaştırıyor. Ancak son gelecek zamdan sonra çoğu kişi değiştirme kararı almış. Türk Telekom'un fiyatları da TurkNet'e yakın olduğundan oraya bakmadım. Millenicom veya Kablonet'e baktım fiyatları gayet uygun geldi ancak onlardada altyapım en fazla 50Mbps destekliyor. Kalmak mantıklı mıdır yoksa geçiş yapmak daha mı iyi olur?

VDSL için o parayı ödemeyin. Turkcell'de 2-3 hafta önce taahhüt yeniledim 200/20 Mbps, TV+Ekstra, 12 ay taahhüt ile 270 TL. TurkNet tek fiyat gibi kurtulamadığı satış politikası ile GigaFiber haricinde tüketiciler için ne yazık ki yanlış tutum sergilemeye devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigafiber hala gelmedi siyah kutu gelmesine rağmen. 250 TL ödemektense başka ISP'ye başvurumu gerçekleştiricem. 100 TL fazla öderim istediğim hızı almak için sorun değil. Yanlış yapıyolar. F/P oldukları için bu kadar tutuyorlardı.

Bu sabah çoğu sitede TurkNet'in internet fiyatlarına zam uygulayacaklarını okudum. Yaklaşık fiyat 249, 99TL civarlarındaydı. Şu anda altyapım 75Mbps hıza kadar destekliyor ve TurkNet'te gayet başarılı bir şekilde bana ulaştırıyor. Ancak son gelecek zamdan sonra çoğu kişi değiştirme kararı almış. Türk Telekom'un fiyatları da TurkNet'e yakın olduğundan oraya bakmadım. Millenicom veya Kablonet'e baktım fiyatları gayet uygun geldi ancak onlardada altyapım en fazla 50Mbps destekliyor. Kalmak mantıklı mıdır yoksa geçiş yapmak daha mı iyi olur?
Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat değişikliği yapmamız gerekti. Biz yine bu değişikliği de en minimum oranda yapmak için çabaladık. Dilerseniz 199,90 TL üzerinden 10 aylık fatura tutarı peşin veya taksitle ödeyerek 10 ay sabit fiyat kampanyamıza katılabilirsiniz 🌼

Merhaba, mevcut ekonomik ve piyasa koşulları göz önüne alınarak bir fiyat değişikliği yapmamız gerekti. Biz yine bu değişikliği de en minimum oranda yapmak için çabaladık. Dilerseniz 199,90 TL üzerinden 10 aylık fatura tutarı peşin veya taksitle ödeyerek 10 ay sabit fiyat kampanyamıza katılabilirsiniz 🌼
TurkNet de kopyala yapıştır cevaplar vermeye başladı geçmiş olsun.

Sene sonuna kadar başka sağlayıcıya geçiş yapmayı düşünmüyorum. Zaten doğru düzgün alternatif yok hepsi al-sat yapıyor. Kim altyapı yatırımı yapıyorsa ondan hizmet almakta fayda var.

Aynen TurkNet haricinde adresime 75Mbps verende yok o yüzden kalacağım galiba.

minimum oranda yapmak için çabaladık.
Minimum oranda mı? %60 oranında zam yapılmış ve bunu minimum olarak mı tanımlıyorsunuz? Peki zam yapılmayacak deyip yaptığınız zam olayına ne diyeceksiniz? Ya da birkaç ay sonra bir %40 daha zammın gelmeyeceğinin garantisi var mı?

Yayıncılara ya da sponsorluklara ayırdığınız kaynakları ekiplerinize ve hizmetinize ayırın derim. 2.5 aydır Gigafiber aktivasyonu yapamayan bir ekibiniz, saha çalışanlarınız var. Dünya hızında interneti kağnı hızında mı getirerek en iyisi olacaksınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı