Çözüldü TurkNet'te yeni aboneye modem ücreti var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
VDSL altyapıda "Özgür İletişim 50" kampanyasını kullanarak eve internet bağlatmak istiyorum. Ama modem ücretsiz mi vs bilmiyorum. Modem ücretsiz mi yoksa 99.90 TL olan paketin içine modem dahil mi?

Çözüm
TurkNet Modem vermiyor ya da kiralamıyor. Sadece aracılık yaparak modem satışı yapıyor.
(Modem Kalıcı olarak sizin oluyor. Ödemeyi taksit isterseniz, İnternet faturanıza dahil ediyor.)
(Türk Telekom Fiber Altyapısı olan abonelere ise altyapı firmasının Modemini veriyor.(VDSL'de geçerli değil.))

TurkNet'e Telefon ya da Web sayfası üzerinde abone olabilirsiniz.
Not: Telefon ile sadece, abonelik işlemleri için araya biliyorsunuz.(GigaFiber Aboneleri Hariç) Eğer bir arıza ya da istek için TurkNet Online işlemler bölümünden, arıza kaydı bölümüne yazılı olarak kayıt açıyorsunuz.
Çoğu müşteri bunun bilmediği için firmadan hizmet alamadığını belirtiyor.
TurkNet Modem vermiyor ya da kiralamıyor. Sadece aracılık yaparak modem satışı yapıyor.
(Modem Kalıcı olarak sizin oluyor. Ödemeyi taksit isterseniz, İnternet faturanıza dahil ediyor.)
(Türk Telekom Fiber Altyapısı olan abonelere ise altyapı firmasının Modemini veriyor.(VDSL'de geçerli değil.))

TurkNet'e Telefon ya da Web sayfası üzerinde abone olabilirsiniz.
Not: Telefon ile sadece, abonelik işlemleri için araya biliyorsunuz.(GigaFiber Aboneleri Hariç) Eğer bir arıza ya da istek için TurkNet Online işlemler bölümünden, arıza kaydı bölümüne yazılı olarak kayıt açıyorsunuz.
Çoğu müşteri bunun bilmediği için firmadan hizmet alamadığını belirtiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
VDSL altyapıda "Özgür İletişim 50" kampanyasını kullanarak eve internet bağlatmak istiyorum. Ama modem ücretsiz mi vs bilmiyorum. Modem ücretsiz mi yoksa 99.90 TL olan paketin içine modem dahil mi?
Merhabalar, yalnızca altyapısı fiber olan müşterilerimize ücretsiz modem tahsis ediyoruz. ADSL ve VDSL altyapısı için böyle bir desteğimiz bulunmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı