TurkNet'ten Kablonet'e geçilir mi?

Binaya değil dairenize kadar fiber kablo gelmesi gerek

Bu aradan sorgulama yapın alt tarafta Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

VaR Bu Binada Kablonet fiber altyapısı bulunmaktadır yazıyor

Ping sorunu yaşıyor musunuz sizde?

Ping sorunu var bende onun dışında iyiler ama modemleri çöp.

Modemimiz var Superonline 5GHz

Binaya değil dairenize kadar fiber kablo gelmesi gerek

Bu aradan sorgulama yapın alt tarafta Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz.

Screenshot_2022-08-02-11-59-36-332_com.android.chrome.jpg

Kablonet kullanıcısıyım tavsiye ederim altyapınızda GPON fiber varsa iyi olur.

Var mı? Nasıl Kontrol ederim binanızda var diyor

6-7 senedir Kablonet kullanıyorum. Memnunum. Yalan dolanlı bir şirket değiller bunu söyleyebilirim. Çağrı merkezleri falan bence çok iyiler.
peki 24 ay tahattüt imzaladık 170 tl diyelim bu 24 ay içinde fiyatı yükseltirlermi?

Son düzenleme:
Peki 24 ay tahattüt imzaladık 170 TL diyelim bu 24 ay içinde fiyatı yükseltirler mi?

Hayır. 2 yıllık tahattütlü müşteriyim 2 kez zam yaptılar fakat tahattütlü müşteriye yansıtamıyorlar. Yasal olarak sözleşmeniz var. Böyle bir şey mümkün değil.

Hayır. 2 yıllık tahattütlü müşteriyim 2 kez zam yaptılar fakat tahattütlü müşteriye yansıtamıyorlar. Yasal olarak sözleşmeniz var. Böyle bir şey mümkün değil.
Teşekkür Ederim Olmazssa Yarın Geçmeyi Planlıyorum 300 mb 30 upload yazıyordu ne kadar sürede kurarlar fiber kutusu direk kapının yanında bulunuyor zaten

Teşekkür Ederim Olmazssa Yarın Geçmeyi Planlıyorum 300 MB 30 upload yazıyordu ne kadar sürede kurarlar fiber kutusu direk kapının yanında bulunuyor zaten

Geçen sene yeni eve taşındım. Nakil yaptırırken geldiler. Verdikleri saat ve günde geliyorlar. Ben arayıp eve taşındık dedim bir gün sonra sabah geldiler.

Ping sorunu yaşıyor musunuz sizde?

Ping yaşamıyorum 4K ya video film izleyebiliyorum oyunda oynabiliyorum. 100 Mbps hızım var bu arada.

Var mı? Nasıl Kontrol ederim binanızda var diyor

Seçmiş olduğunuz adreste fiber altyapısı ile 4K KabloTV ve 1000 Mbps'ye kadar destekleyen Kablonet hizmeti sunulmaktadır. Size uygun kampanyalarımız için kampanyalar sayfamızı inceleyebilirsiniz. Böyle yazması lazım? Bende böyle yazıyor.
Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz. buradan sorgulama yap

1.jpg

Ping yaşamıyorum 4K ya video film izleyebiliyorum oyunda oynabiliyorum. 100 Mbps hızım var bu arada.

Seçmiş olduğunuz adreste fiber altyapısı ile 4K KabloTV ve 1000 Mbps'ye kadar destekleyen Kablonet hizmeti sunulmaktadır. Size uygun kampanyalarımız için kampanyalar sayfamızı inceleyebilirsiniz. Böyle yazması lazım? Bende böyle yazıyor.
Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz. buradan sorgulama yap

Eki Görüntüle 1471648
Bende 100 mbps kullanıyorum, tam hızımı alabiliyorum ama başka biri instagrama dahi girse pingim çıkıyor.

Geri
Yukarı