TurkNet'ten Superonline geçme

Talha5013

Decapat
Daha fazla  
TurkNet 100Mbps download 20Mbps upload 400 TL şu anda bunu kullanıyorum. Kapıma Turkcell Superonline'dan görevli geldi. Burayada yeni Turkcell altyapısı yapılmış. 1000MBPS download 50Mbps upload 440TL 12 ay taahhütlü. Sizce geçmeye değer mi? Bir de biz gelip kurarız TurkNet'ten sonra çıkış yapabilirsiniz dedi. Ben TurkNet'i iptal ettirmeden kurabiliyor mu yani o aklıma takıldı öyle olursa değişirken internetsiz kalmam bilen biri yardımcı olabilir mi?

TurkNet 100Mbps download 20Mbps upload 400 TL şu anda bunu kullanıyorum. Kapıma Turkcell Superonline'dan görevli geldi. Burayada yeni Turkcell altyapısı yapılmış. 1000MBPS download 50Mbps upload 440TL 12 ay taahhütlü. Sizce geçmeye değer mi? Bir de biz gelip kurarız TurkNet'ten sonra çıkış yapabilirsiniz dedi. Ben TurkNet'i iptal ettirmeden kurabiliyor mu yani o aklıma takıldı öyle olursa değişirken internetsiz kalmam bilen biri yardımcı olabilir mi?
Turkcell'e geçmeyin hocam, pişman olmanız muhtemel.

Yani fiber varken VDSL kullanmanızın anlamı yok. Turknet'i VDSL altyapı üzerinden aldığınızı tahmin ederek aynı anda fiber bir abonelikte edinebiliyorsunuz.

Fiber altyapıda kolay kolay pişman olacağını zannetmiyorum.
yok türkneti fiberden alıyorum aslında memnunum hiçbir sıkıntıda yok ama 40 tl farka 1000mgbt insanın kafasını karıştırıyor :)

Yani fiber varken VDSL kullanmanızın anlamı yok. Turknet'i VDSL altyapı üzerinden aldığınızı tahmin ederek aynı anda fiber bir abonelikte edinebiliyorsunuz.

Fiber altyapıda kolay kolay pişman olacağını zannetmiyorum.
Hadi bakalım inşallah.
Ek: Turkcell bayisinde peşin peşin herşeyi konuşun, yardımcı oluruz filan derlerse geçebilirsiniz, eğer sorun yaşarsanız ordaki çalışanları bulursunuz en azından. 100'den 1000'e geçmeye değebilir bu risk.

Fiber ise değer. Böyle geçişlerde taahhüt varsa firmalar karşılıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı