TurkNet'ten Vodafone'a geçilir mi?

Abimlerle aynı sokakta oturuyoruz, onlar Vodafone kullanıyor ve gayet memnunlar. Önermeme sebebiniz nedir acaba? Yanlışın yoksa TurkNet'le aynı altyapıdan veriyor interneti.

Abimlerle aynı sokakta oturuyoruz, onlar Vodafone kullanıyor ve gayet memnunlar. Önermeme sebebiniz nedir acaba? Yanlışın yoksa TurkNet'le aynı altyapıdan veriyor interneti.
VDSL altyapınızın hepsi Türk Telekom altyapısı ile veriliyor. Vodafone da alsanız, Turknette alsanız, Millenicom da alsanız, Netspeed de alsanız aynı altyapıdan verilecek internet. Fakat Vodafone genel olarak olumsuz deneyim yaşatan bir firmadır. Örnek olarak şöyle bir şey söyleyeyim ben size. Ben şuan da Turknet VDSL 100 Mbps paket kullanıyorum ve hemen hemen tüm ISS'leri kullanmışımdır. Bana en stabil ping değerini veren firma "Turknet" şuan da. Turknette sabit "4" ping alıyorum İstanbul sunucusunda. Tabii bu deneyimler kişiden kişiye değişir. Dediğiniz gibi aynı sokakta oturduğunuz tanıdığınız birisi varsa ve Vodafone'dan memnun ise siz de geçebilirsiniz problem olmaz. Fakat abinizin size "memnunum" demesine ben olsam bakmam. Mümkünse gidip modem arayüzünde hat değerlerini ve speedtest değerlerine kendim bir göz atarım. Beklentilerimi karşılıyorsa daha uygun fiyatlı ise geçiş yaparım.

Vodafone Net pişmanlıktır.

3.5 sene Vodafone kullandım, bunun 2 senesi VDSL, 1.5 senesi fiber.
Yeni taşındığım evde fiber altyapı olsaydı yine Vodafone devam ederdim.

3.5 sene Vodafone kullandım, bunun 2 senesi VDSL, 1.5 senesi fiber.
Yeni taşındığım evde fiber altyapı olsaydı yine Vodafone devam ederdim.
Hocam oturdugun yerde hangi fiber gpon altyapi varsa o iss iyidir. Vdsl adsl kullanip surekli hat kopmasindan sikayetci olmak normal, tabii ki olmamasi lazim ama tr sartlarinda boyle durum

Geri
Yukarı